Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan érzek bűntudatot?...

Jogosan érzek bűntudatot? Olyan fura

Figyelt kérdés
szóval 19 éves egyedülálló sréc vagyok és kicsit köülönös személyiség is. a környezetem zárkózott csendes embernek tart. amit észrevettem hogy talán picit "lomhább" vagyok az egész világhoz. pl. nem járok bulizni szórakozni nem pörgök. én olyan típus vagyok aki kiül az udvarra a napsütésben egy fél óráig is egy csésze kv-val töprengeni. (sok sok hülyeségen de ez mellékes) és pl. szeretnék egészségesen élni. ez nem azt jelenti hogy mániákusan tartok egy étrendet stb. stb. zabálok én éjjelente is és még sok nem egészséges dolgot de pl. arra ügyelek hogy minden nap bevegyek egy multivitamint. lehet nem érek el vele semmit, de mégis valahogy a tudatomban az van hogy valamennyi jót tesz. és most kinéztem egy teát, és ma megvettem, 569 ft-ot fizettem egy teáért és valamennyire mégiscsak jó hogy megvan (egy zöld tea ginseng kivonattal) de most meg így egy fura bűntudat is van bennem hogy minek költöm ilyen hülyeségekre a pénzt, lehet nem is olyan hatásos, meg tök fölösleges ha mellette nem is élek túl egészségesen, ilyen gondolatok merültek fel bennem és nem is tudom hogy jól döntöttem-e. az tény hogy jobb mintha piát vettem volna a pénzből mert úgy is alakulhatott volna de pl. a környezetem tuti nem csinál ilyesmit.
2010. ápr. 16. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:

a legjobb választás a zöld tea!

Egészségedre.

2010. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Figyelj,szerintem a teán ne akadjunk fent.Ok,egészségesen élsz,nem piálsz,gondolom nem is dohányzol-ezért nem fog megszólni a korosztályod-más is van így-pl én is ezt teszem.De szerintem próbálj többet eljárni otthonról,barátkozz,szórakozz-mert 19évesen erre szüksége van az embernek-egyfajta kikapcsolódás ami ugyanolyan jót tesz,mint a diéta(ha nem jobbat).És az,hogy beültök valahova vagy elmentek bulizni nem feltétlenül jelenti azt,hogy most neked ott részegre kell inni magadat,akkor se,ha a barátaid közül néhányan ezt teszik-én pl nem dohányzom,de ismerőseim közül vannak páran,engem mondjuk nem zavar,ha rá gyujtanak,amikor elmegyünk valahova.Ja,és ne agyalj annyit apróságokon:)

20/L

2010. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most én nem is értem miért van neked bántudatod? Mert vettél valamit? Ne ilyennel készítsd ki magad :)
2010. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, 20/l figyi, nem jól látod, én szoktam piálni is, még olyan szinten is akár hogy otthon magamban (bár tudom ez a legrosszabb variáció) de csak néha. sosem voltam egy társasági emberke és ilyenkor fel is szólal bennem valami hogy mire fel akarok én egészségesen élni mikor rombolom magam a piával, koffeinnel, rendszertelen étkezésekkel stb stb
2010. ápr. 16. 14:26
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem feleslegesen gyötröd magad hülyeségeken!A napon ülni egy kávéval=lelki béke,ettől már csak a napon ülni csokis kakóscsigával jobb:)Figyelj a korodbeliek nyomják a pst otthol ,meg a cigi,pia,az f.sza?Hidd el,hogy nem!Azt az egyet tanuld meg ,ami jólesik,vagy vágysz rá,az nem pénz sose!Mert az a tea nem 10589 ft. volt,csak 589.Úgyhogy no para!A többit meg sz-rd le!A nők az egyéniségekre buknak,lehet vmi cukibogárnak pont a zöldteás-kávézós a napon- fiu jön be,nem az aki megd.gja az első este!Szerintem fel a fejjel,előre!Belőled csak egy van!Szép napot!
2010. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy tök egyedi ember vagy! Én az ilyeneket szeretem, az ilyen tipusok a szimpik...nem azok akik csak azért isznak meg szoknak rá a cigire mert a többiek is ezt csinálják! Például nálunk az osztályba már szinte mindenki cigizik, és hétfőnként azzakl dicsekednek mennyire rúgtak be, meg mennyit hánytak...:S Hát mondhatom lehetnek büszkék magukra! Én akkor sem szívnék cigit, buliba se szokatm.....és igazából te még előnyösebb vagy mint én...én még teát sem igazán iszom sőt még üdítőt sem...én általában tiszta vizet iszom...és nekem így jó....és senki nem cikiz ezekért a dolgokért, elfogadnak így aki nem az meg így járt...Majd pár év múlva úgyis megtudják a kedves osztálytársaim hogy bizony a tiszta víz lehet jobb lett volna mint a cigi....mert én legalább nem leszek tüdőrákos és a vesém is meg lesz és még talán sokáig is fogok élni...nahh jólvan nem untatlak a hülyeségeimmel, a lényeg hogy sztem ilyen emberekből kellene tőbb!!! (:
2010. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legalább nem ikrán vodkát iszol. Ne érezd már rosszul magad azért, mert teát iszol! Ez nem gáz! Az ilyeneknek öregkorodban fog megtérülni a hatása, nem véletlen, hogy ezért kell rendszeresen szedni. Folytasd csak, nem lesz bajod belőle :)
2010. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs. ukrán
2010. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a teával még jó boltot is csináltál. Ha teaházban kérnél 2dl teát, azt sem úsztad volna meg 600Ft alatt...

Ne agyalj ilyen pár száz Forintokon és általánosságban apróságokon, mert sok energiádat vesztegeted el, és csak stresszes leszel és semmit sem fogsz élvezni az életben (pl. a teádat).

2010. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!