Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtek (? ) meg a...

Jogosan sértődtek (? ) meg a barátnőim?

Figyelt kérdés
A történet a következő. Vasárnap délelőtt kaptam egy levelet facebookon az egyik barátnőmtől, amiben a segítségemet, véleményemet kérte. Elfelejtettem, hogy írt, más (rossz) dolgok is történtek aznap, nem írtam vissza. Este jött tőle még egy levél, hogy köszöni a választ.. Leírtam neki, hogy sajnos ezmegez volt, ami elvonta a figyelmemet a dologról. Persze, szerinte ez kifogás volt és legalább annyit megírhattam volna, hogy nem érek rá válaszolni, meg hogy egy másik levélre tudtam válaszolni.. (Azt nem tudja, hogy azt a levelet telefonon kaptam meg, azért válaszoltam rá, de már nem akartam mondani neki, mert azt is kifogásnak veszi. A másik barátnőmet viszont egyáltalán nem értem.. Neki a válaszolt levéllel lehet gondja. Arról szólt, egy feladatban ki milyen részfeladatot vállalt, és én leírtam mit csináltam és hogy még neki segítettem kicsit az övében. És erre kiakadt. Azóta nem beszélnek velem, nem köszönnek, levélre nem válaszolnak... (Ja és testvérek)
2011. okt. 5. 09:58
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
94%

hány évesek vagytok?


11?

2011. okt. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
akkor egészségükre, ha ennyit ért a barátságotok. óvodaszint...
2011. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan mondom, cseréljünk problémát... Tiéd az 80ezres EON csekkem, enyém ez a valami...
2011. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Én is cserélek veled, tőlem kapsz érte munkanélküliséget meg jó sok számlát.
2011. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok ők meg 20. Hozzátartozik, hogy nehezen barátkozom, nagyon kevés barátom van. Most, hogy ők kiestek, szinte nem is tudok elmenni "barátozni". És igen, szerintem is óvodásmódon viselkednek...
2011. okt. 5. 10:05
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kötelességed neked egész nap a Facebook-ot figyelni, és azonnal válaszolni?

Nevetséges ez, már bocsi.

Neked nem magyarázkodni kell, hanem közölni, hogy nem lógsz egész nap a neten, és kész. Van jobb (más) dolgod is.

2011. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ha egyik levélre sem írtam volna vissza, akkor biztosan elfogadja ezt.De így nem..
2011. okt. 5. 10:07
 8/34 anonim válasza:
100%

Úgy látszik ez a Facebook mánia megőrjíti az embereket...

Ha ezért megsértődnek, nem is jelentesz számukra sokat és nem igazi barátnők. A barátság nem ilyen, ezért ne sajnáld, ha elveszíted őket, mégha nehéz is újakat szerezni.

2011. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
Na ezért lépek be a FB-re naponta egyszer 10percre. Én nem levelezek rajta. Ha valaki akar valamit ír email,vagy felhív. (Bár van,hogy a telefonom is kikapcsolom napokra)
2011. okt. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, ki cserélne velem és mit adna cserébe. Amiket felsoroltatok, az nem ember és ember közötti probléma, hanem a saját problémátok. A megoldása nem függ más emberektől, csak rajtatok múlik.
2011. okt. 5. 10:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!