Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Fiúk! Mi a véleményetek egy lány viselkedéséről? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek egy lány viselkedéséről.

Ha mindenen beparázik,legújabb cuccai vannak,és olyan idióta fotókat rak fel Facebookra, amikre a BFF-jei olyanokat írnak: Gyönyörűségem! +kétszázegymillió emotikon

Mi erről a fajta lányról a véleményetek?


Kemény,káromkodik,focizik,flegma...

Mi erről a fajta lányról a véleményetek?


Imádja a kutyákat,animéket,kemény,de nem teljesen,szeret rajzolni,egy teljesen másik világban él...

És mi erről a véleményetek?


Azért fontos nekem ez, mert egyik osztálytársam szerint menő vagyok, sokan bírnak, jók a cuccaim,stb. Míg osztálykiránduláson csak szánalomból lógott velem az egyik csaj. Tök nem bírom magam, mert szerintem undok vagyok, meg ilyenek, de sokan bíztatnak. Nem tudok bízni az anyámban, ő se bízik bennem. A tanárok sokszor kivételeznek velem. (pl.háromszor írhattam fogalmazás javítót) Vágyok a szerelemre, de legbelül tartok tőle, már kétszer elcsesztem.

Szóval leginkább fiúk, tőletek kérdezem a véleményeteket, tanácsotokat.

(álralános iskola,felső tagozat)



2016. aug. 8. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első a legantipatikusabb, az ilyeneket utálom, falra mászok tőlük, nem hogy kivételeznék velük ellenkezőleg (persze nem tanárként, ott én mindenkivel igyekeznék igazságos lenni).


Káromkodósokat sem szeretem, itt igazából csak a 3. fajta szimpatikus. De a normális lányokat is kedvelem, akik nem ezek a pláza cicák, de nem is alja nép..

2016. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
F19*
2016. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lerí rólad ,hogy egy elkényeztetett 11-12 fruska vagy (nem sértegetés a cél) amit vagy kinőhetsz (jobb esetben) vagy csak roszabb lesz. És azok közé a lányok közé tartozol aki VALÓJÁBAN nem "menő" vagy népszerű ,mert csak az ugyan olyanok mint te fognak kedvelni (amennyiben őszinte barátságról van szó) és mindenki más utál.
2016. aug. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szereted az animéket?*-*

legyünk barátok! :D

2016. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!