Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a lány viselkedéséről? Lehet nála esélyem egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki kb. 2 éve odajött hozzám beszélgetni suliban, azelőtt még nem ismertük egymást. De akkoriban volt barátnőm (amiről ő nem tudott), így nem nagyon folytattam az ismerkedést, csak néha-néha beszélgettünk. De az elmúlt hónapokban azon vagyok, hogy közel kerüljek hozzá. Suliban ritkán találkozunk, kész csoda, ha sikerül megbeszélni egy ottani találkozást, facebookon nem mindig válaszol és teljesen érdektelen.... A randira hívásokat (gondolom,leesett neki) 4x elutasította, igazából 1x sem voltunk.

De élőben, ha "szökőévente" beszélünk, nagyon jól elvagyunk, jól kijövünk, mintha kicserélték volna.. Épp ezért vagyok bizonytalan.

Én nem akarom csak úgy feladni, mert ebben a lányban megtaláltam, amit keresek....de félek, hogy igazából hiába minden törekvésem.



2016. febr. 22. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy szimpatikus neked, szeretnéd jobban megismerni. De korábban volt barátnőd és akkor nem volt aktuális. De most te is szabad vagy és ha van kedve és ő is szabad, akkor találkozzatok.

Ha nem tudta, hogy van barátnőd, akkor lehet, hogy fura volt neki, hogy annyira nem érdeklődtél utána és most nem tudja, hogy mi van, mi ez a változás.

2016. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha ez így folytatódik, hamarosan muszáj lesz neki bevallanom a szándékaimat minden féle kertelés nélkül.

És nem ,nem tudta, hogy volt akkoriban barátnőm, és ez is elvehette a kedvét...szerintem el kellene neki mondanom.

2016. febr. 22. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem is inkább konkrétan mondd meg neki, lehet most se tudja még mivan, azért nem is lép, meg nem is hátrál. hány évesek vagytok most?
2016. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó-jó, de azért egy üzenetre csak illik válaszolni....

Egyébként ő 18, én 21.

2016. febr. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!