Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek ennek a...

Mi a véleményetek ennek a lánynak a viselkedéséről?

Figyelt kérdés

Néhány napja ismertem meg interneten. Facebookon bejelöltem, de nem jelölt vissza, vmi olyanra fogta, hogy mert még nem ismert stb stb. De ott beszélgetünk minden este, de vna hogy napközben is.

Mikor rákérdeztem, hogy van e kapcsolata, azt mondta, hogy néhány napja szingli csak, de gyakorlatilag már régóta...

Egy pasinak viszont ki vna rakva hogy kapcsolatban van vele. (a csaj adatlapján ezt nem látom)

Viszont mikor beszélgetünk, akkor jól elvaygunk, szinte minden mondat után vigyorgós, meg pirulós fejek, tegnap meg már bikinis képet is küldött magáról, pedig nem is kértem...

Viszont hajlamos rá, hogy szó nélkül lelép, és nem ír vissza.


Elég jó vagyok netes ismerkedésben, de ezen a csajon nem tudok eligazodni...Most ha még a pasival van, akkor miért nem mondja meg? ill. miért nem igazol vissza facebookon?

de ha meg nem akar tőlem semmit, akkor minek küld bikinis képet nekem? meg minek beszélget velem napestig?

de nem lelki szemetsládának használ, hiszen sosem ilyen családi dolgokról beszélünk..sokkal inkább nyaralásról, a munkájáról, meg tulajdonképpen minden témáról, de nem szomorúakról, meg lelkizősekről.


Szóval lányok, aki úgyvéli tudja mit akar a csaj megoszthatná velem is...:D

Vagy srácok, akinek volt iylennel dolga, és hogy mi lett, vagy nem lett belőle.


a csaj amugy 21 éves.



2013. aug. 15. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Női szemmel nézve szimpla kiszámíthatatlan, lázadó ribi.
2013. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem. én is valami hasonlóra gondoltam amugy...:/
2013. aug. 15. 09:17
 3/10 anonim ***** válasza:
ha rám halgatsz hagyod a fenébe még ö se tudja mit akar...
2013. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

elbezsélgetek vele szerintem. miért ne...sokszor úgysincsen jobb dolgom.

de bele nem élem magam, az egésszbiztos.

2013. aug. 15. 09:26
 5/10 anonim ***** válasza:

ne is éld bele magad mert te iszod meg a levét az egésznek..

én is így voltam bele is éltem magam majd pofára is estem..

2013. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
van ilyen sajnos. mindenki esett már pofára, csak van aki párszor, van aki már százszor....
2013. aug. 15. 09:39
 7/10 anonim ***** válasza:
valahogy úgy.
2013. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

azon elmélkedem, hogy randira hívom, ha egyáltalán fog még keresni.

ha nemet mond hagyom, és csak tovább húzom az agyát. ha belemegy, akkor személyesen már ugysem tudja ide oda terelni a dolgokat, megfogom látni rajta mit akar, meg mit nem.

2013. aug. 15. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennél ezerszer jobb és normálisabb nők vannak, szerintem ennyire ne add le magad. :(
2013. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

lehet hogy vannak, de én még nem ismerem őket..XD

élóben, strandokon, meg szórakozohelyeken sajnos sok lány nem nyitott az ismerkedésre, inkább mindig csak hárítanak.


ezer éve nem votl részem egy jó flörtben sem, mert kb mindig ugyanazt a fapofa arcot kapom vissza a csajoktól, meg érdektelen tekintet...:/

pedig ha másra nem is, arcra jó vagyok, meg testre sem az a 50 kilos cérnagyerek...

2013. aug. 15. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!