Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hawaii közösség kedves?

Hawaii közösség kedves?

Figyelt kérdés
Befogadóak?Elég az angol nyelv?Már van aki ott él szívesen venném ha megkeresne privátban..köszönöm :))

2016. aug. 8. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

igen kedvesek


főleg a turistákkal mert azok hozzák a pénzt

2016. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szuper :)..és te voltál ott?
2016. aug. 8. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Megérkezéskor fiatal fűszoknyás bombacsajok puszival meg virágnyaklánccal köszöntenek.
2016. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt filmből vagy voltál?Amúgy a letelepedést tervezem egyedülálló 26 éves anya vagyok 3 éves kislányommal tervezném , csak nem tudom,hogy milyen ott a megélhetés,milyen házat tudnék bérelni...ha tudod kérlek írd le ,hogy ezek hogyan működnek kint...nagyon-nagyon köszönöm :)
2016. aug. 8. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek neten simán utánajárhatsz magad is


De amúgy nem valószínű hogy sok esélyed van ott a turizmusból élnek főleg ott neked magyarként nincs lehetőséged

2016. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de van azért esélyem! és ezt az oldalt én is néztem :)..meg mindegyik után jártam,,csak azért írtam ki hátha valaki ott él és tud tanácsolni :)
2016. aug. 9. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kedvesek, mivel Hawaii az USA-hoz tartozik, az angol nyelv eleg, ez a hivatalos nyelv. A lakossag nagy resze azsiai, europai- akar ottani lakos, akar turista- nagyon keves.
2016. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!