Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a masszív gyűlölet a...

Mi ez a masszív gyűlölet a magyarok iránt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A neten hozzászóltam egy amerikai videóhoz (semmi rosszat nem írtam, a videó feltöltőjével beszélgettünk egy keveset) és egy random emberke elkezdett beszólongatni, mert meglátta, hogy a felhasználói nevemben ott van, hogy Hungary.

Ilyeneket írt:


"Hungary is a shit country. Piss people that are cheap as fuck."

"Yeah, a bunch of fucking ugly black haired cheap cunts."

"You're extremely ugly like the majority of hungarians and you're cheap as hell. Go suck on middle eastern jesus cock now."

"You need another person to defend you like a little bitch. If you're so proud of your shitty country then why do you want to move to another country? Just shut the fuck up, your country is fucking SHIT, just admit it instead of having a big ego."


Egyébként semmi egoista dolgot nem írtam, mindig csak rá reagáltam, egy fuck offot leszámítva teljesen kulturáltan. A végén már csak annyit írtam, hogy bizonyára nagyon intelligens ember lehet, erre írta ezt. Máshol is láttam már youtubeon olyat, hogy a magyarokat szidják.


Szerintetek miért van ez? :( Azt tudom, hogy a nyugati sajtó helyenként a migránsok miatt lejárat minket (most nem akarom belevinni ezt). De amúgy tényleg, a magyarok semmi olyan kirívót nem csinálnak. A politika olyan, amilyen, de arról meg nem tehet a nemzet.


2016. aug. 12. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

igen, talán pontosan a menekültek miatt, elég kivételes módon tud a népünk gyűlölködni az idegenek irányába, és most ez a népszavazás is evvel kapcsolatban...

Bolond Orbán nem is gondolt komolyan bele.

De ezt megelőzően se túlzottan rajongtak értünk, megmondom őszintén, én is magyar vagyok teljes mértékben, de eléggé utálom az itt élő embereket nagy átlagban.

2016. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
96%
A magyar egy kritikus, ki-ha-nem-en nemzet es valljuk csak be őszintén hogy lenezo, irigy, megkulonbozteto, tul kivancsi es a vegletekig rosszindulato emberekbol nem keves van itthon. S hogyne menne ennek hire?
2016. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy sok az ilyen nálunk :( de én nem vagyok ilyen, sosem gyűlölködnék így egy idegennel, aki ráadásul normálisan viselkedik. Én is sok rosszat tapasztaltam már sajnos (irigylik a mozgássérültségem, mert nem tesizek pl...), de akkor is. Így nem viselkedünk :(
2016. aug. 12. 21:07
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez egyetlen ember és látszik az írásából hogy nem túl intelligens/nyugodt/vagy csak troll... Semmi érdemlegeset nem mondott csak tombolt. Az ilyeneket tök felesleges számításba venni. Amúgy meg a legtöbb külföldi azt sem tudja kik vagyunk.
2016. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál, majd megtanulod figyelmen kívül hagyni egyébként csak trollkodott. Ha észt lettél volna akkor is ugyan ezeket írta volna. Ne vedd mellre.
2016. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre, hogy csak egy idióta troll. Már csak smilekat írok neki meg 'yeah-yeah'-t, látszik, hogy már nem tud mit írni :D

Köszi a válaszokat mindenkinek :)

2016. aug. 12. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Melyik országból valósi, nem tudod? Mert van, ahol egyszerűen utálnak minket.
2016. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajna nem derül ki, Rollo Q a neve és nincs képe. Engem párszor lerondázott, mert nekem volt xD inkább váltottam nevet meg képet. Több ilyet nem akarok.
2016. aug. 13. 17:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne szépítsük feleslegesen a dolgot: a youtube-os hozzászóló nettó rasszista.
2016. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, egy 'Meredith the Gipsy' nevű lány védett meg, Őt is elkezdte leszólni.
2016. aug. 15. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!