Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érint ilyen erősen a...

Miért érint ilyen erősen a Holokauszt?

Figyelt kérdés
Tavaly hallottam először róla és lesokkolt. Sokáig mindennapos rosszkedv lett urrá rajtam. Akárhányszor hallok róla sírni tudnék. A németeket pedig egyenesen gyűlölöm. Tudom, nincs rá okom. Németország, a német nyelv ,a német emberek engem undorral öntenek el. Mit csinaljak hogy jobb legyen? És egyáltalán miért van ez?

2016. szept. 5. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom ezt hogy sikerült neked összehozni, hogy tavaly hallottál először a holokausztról. Magyarországon még nem is tanulták az összes betűt a gyerekek az általános iskola első osztályában, amikor már kötelező megemlékezés van a holokauszt-emléknapon.
2016. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerbiában élek, Nálunk nincs megemlékezés,14 éves vagyok, tavaly erkölcstanon foglalkoztunk ezzel vagy fél éven át. Akkor hallottam róla először, talán túl sok mindent tudtam meg róla..
2016. szept. 5. 12:28
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Ajánlom figyelmedbe a környező országok magyar népirtási törekvéseinek tanulmányozását.

Engem azok jobban megérintenek.


Magyar lakosságú falvakat irtottak ki teljesen, főleg a déli és keleti végeken.

2016. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor jobb, ha nem tudsz azokról, amik a környékeden történtek.
2016. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De tudok azokról is, köszönöm :) Második világháború alatt is rengetek ilyen dolog történt.
2016. szept. 5. 12:33
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

# 4


"Akkor jobb, ha nem tudsz azokról, amik a környékeden történtek."


És te arról tudsz-e, hogy a NATO-tag Magyarországról indultak a NATO-gépek bombázni Szerbiát, magyarlakta településeket is, 1999-ben?

[link]

2016. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Akkor lesznek bajok, ha az örmény holokausztról tanulsz majd, vagy megtanulod, milyen áron építették fel a nagy amerikát.
2016. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Látom a válaszolók nagy része elég frusztrált és nem meri kiírni amit gondol csak burkoltan. De azért az ilyenek lesétálhatnának a Duna partra a cipőkhöz...és kicsit elgondolkozhatnának mi is történt ott. És nem kell és nem is szép dolog mutogatni hogy más népirtás és hasonlók is történtek mert a kérdező kérdésben egy adott dologról van szó. Ha majd más érdekli a kérdezőt megkérdezi milyen népirtások voltak és hasonlók másik kérdésben.
2016. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De tudok azokról is, köszönöm :) Második világháború alatt is rengetek ilyen dolog történt.
2016. szept. 5. 20:03
 10/16 A kérdező kommentje:
Neem semmi tényleg.. Engem azok is érdekelnek. Szerbiai magyarokat a szerbek és a magyarok is úgyszint irtották. Már néha nemtudom hogy mi van.
2016. szept. 5. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!