Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érint ilyen erősen a...

Miért érint ilyen erősen a Holokauszt?

Figyelt kérdés
Tavaly hallottam először róla és lesokkolt. Sokáig mindennapos rosszkedv lett urrá rajtam. Akárhányszor hallok róla sírni tudnék. A németeket pedig egyenesen gyűlölöm. Tudom, nincs rá okom. Németország, a német nyelv ,a német emberek engem undorral öntenek el. Mit csinaljak hogy jobb legyen? És egyáltalán miért van ez?

2016. szept. 5. 12:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

"Látom a válaszolók nagy része elég frusztrált és nem meri kiírni amit gondol csak burkoltan."

És ezen csodálkozol, amikor bíróságokon ítélnek el embereket kommentekért?

2016. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Engem jobban lesokkolt az ukrán paraszti lakosság kiéheztetése. A világ egyik legtermékenyebb földjén milliók haltak éhen egy őrült parancsára. De ugyanígy elég brutális volt az amerikai indiánok (észak és dél amerikai) szinte teljes kiirtása is.

Persze maradjunk jó állampolgárok, nem akarok börtönbe vonulni: a HOLOKUSZT(tm) volt, van és lesz a világ legeslegesleghatalmasabb tragédiája.

2016. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%

Kedves Kerdezo.

En megertem a sokkot, annak idejen engem is sokkolt. Sajnos nem tudok semmi vigasztalot mondani. Ilyen az ember.

Azt hiszem tulajdonkeppen az tolt el felelemmel, hogy emberek, europai civilizalt, ertelmes, inteligens emberek kepesek voltak hideg fejjel megtervezni mas emberek kiirtasat.

Az, hogy ilyen megtortenhetett - es nyilvan mashol, maskor is megtortent, es a jovoben is tortenhetnek hasonlo gyilkossagok.

Mondom, nem tudok segiteni - csak megertelek.

2016. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De volt, csak nem minden úgy, ahogy le van írva.
2016. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de elég beteges ez a németgyűlölet, valószínűleg nagyon naiv és liberális vagy. Szerintem inkább tanulmányozd, kik találták ki és vezették a kommunizmust (120 millió áldozattal), a szovjet NKVD-t és a magyarországi kommunizmust és Tanácsköztársaságot, és mindjárt világosan látsz.
2016. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Az nem számít, vannak akiknek mindent szabad.
2016. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!