Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Belvárosban élők/dolgozók!...

Belvárosban élők/dolgozók! Titeket nem zavar, ez a sok viselkedni nem tudó, őrjöngő külföldi?

Figyelt kérdés

Munkám során éjjszakánként bent járok. 5-6-7. kerület és a 8. egy része (a Nagykörút mentén)

Természetesen Budapestről beszélek. Eszem megáll, ami mostanában megy. Hihetetlen! Mi a véleményetek erről a sok ostoba külfölditől (tisztelet annak a kevés kivételnek!) Éjjszakánként hangosan üvöltöznek, kukákat rugdosnak, hányásukban fetrengenek, sörrel a kezükben sértálgatnak, hugyoznak, jobbra-balra. Bele másznak sokszor az ember képébe. Jóval hangosabban beszélgetnek még egymással is, mint pl a magyarok. Messziről látni, hogy igazi külföldiek. Köszönés nélkül egyből odajön és kérdez. Nem tudom, de nekem olyan furák, és frusztrál amiért így el tudják engedni magukat. Otthon is ilyen trógerek? Csak arra lennék kíváncsi, hogy azért ilyenek mert Magyarországra jöttek és azt hiszik itt mindent szabad? Otthon meghúzzák magukat és normálisan viselkednek?



2016. szept. 8. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok magyar sem különb. Sajnos láttam.
2016. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok magyar sem különb. Főleg külföldön. Sok helyen megfordultam már, és mindenhol egyből kiszúrható, ha valaki külföldi, mert sokkal szabadosabban viselkedik, jobban elengedi magát. Akár magyar, akár más nemzetiségű.
2016. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a külföldi fiatalok otthon is ilyenek? Főleg a lányok, egy szál rongyba (nem tudom milyen ruhadarabnak lehetne nevezni azt ami úgynézki mint egy terítő), combig vágott tüdő-rövidnadrág, stb. Otthon is ilyenek, úgyértem ilyen öltözködési stílusba mennek el kocsmázni, berúgni majd sárba, mocsokba leülnek még novenberben is 5 fokba is egy szál semmibe a lányok feszkenek parkokban, isszák azt a rossz vizetzett sört. Teljesen mindegy, hogy hétköznap vagy hétvége: főleg a Széchenyi téren, Deák..Erzsébet tér, Király u., Kazincy u, (igazából az össze utcát fel lehetne sorolni).
2016. szept. 11. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az kvrja fel az agyam, amikor valaki azzal jön, hogy "örüljünk, hogy jön a nyugati turista, mert itt költi a pénzét". Basszus, én meg majdnem egész évben itt költöm, örülni meg majd akkor fogok, ha azért jön, mert érdekli Magyarország, nem azért, mert itt lehet így viselkedni és még hálás is érte egy rakás hülye.
2016. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!