Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Titeket zavar ha egy kapcsolatban a fiúnak akcentusa van?

Figyelt kérdés
Itt születtem Magyarországon, de kb. óvoda végéig nem nagyon tudtam magyarul ezért kicsit töröm a magyart a mai napig. Eddig elég sokféle véleményt hallottam erről. De nem tudtam megállapítani azokból ez most hátrány vagy előny. Szerintetek?

2016. szept. 3. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
engem ugyan nem zavar...nem ez a fontos,hanem, hogy megértsétek egymást, és szerelem legyen,tisztelet ...
2016. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Szia,

Engem kifejezetten vonz. Szeretem a különleges embereket vagy a nem.átlagosokat. Szóval ha rajtam múlna egyáltalán nem zavarna, sőt ;)

2016. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hät äzért szerintem äléggé zavarnä őket, mert hiäba szämít täjegységre jellemző nyelvjäräst beszélőnek az ädott személy, tuti päräsztnäk vagy fehércigänynak hinnék, és ez bizony mínusz pont.
2016. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem zavarna.

3# Hülyeséget ír. Egy kapcsolatban pont nem ez fog számítani.

2016. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Milliószor jobb, mintha szeretője lenne ! :D
2016. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy máris ennyien válaszoltatok :)

3. Nem vagyok se fehér se cigäny. Szóval ha valaki fehércigänynak néz... akkor ilyen az élet XD

2016. szept. 3. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
A volt barátom külföldi, de anyanyelvi szinten megtanult magyarul, viszont van akcentusa. Soha nem okozott ez gondot közöttünk.
2016. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Nem.
2016. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem hátrány, de engem nem zavarna. Nekem holland párom volt, aki beszélt magyarul. Néha meg kellett kérdeznem tőle, hogy most mit is akar mondani, de az elég ritka volt.
2016. nov. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Szerintem igazából erre annyi fajta vélemény létezik amennyi ember. Van akinek bejön, van akinek mindegy, hogy van-e vagy sem, és van akit zavar, hogyha a másik akcentussal beszél.

Ha kapcsolatban vagy akkor a barátnődtől tudakold ki erre a kérdésre a választ, végül is az ő véleménye számít neked szerintem elsősorban :D Vagy ha nem, csak tetszik valaki, akkor is tőle kérdezd meg, mert ez igazánn egyénfüggő szerintem.

Nekem például bejön, de akcentusból is sokfajta van, ezért kell magától az egyéntől megkérdezned :D Nekem pl. az amerikai és a brit akcentus nem jön be, de ha valaki mondjuk kínai vagy vietnami, adja Isten koreai, és úgy beszéli a magyart akcentussal az mondjuk bejön :D

midnegy, a lényeg, hogy szerintem konkrét választ erre hogy hátrány vagy előny nem fogsz kapni :D Érdeklődni kell hogy a kiszemeltednek bejön-e vagy sem, ennyi.

2017. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!