Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánynak stratégiai célja...

A kormánynak stratégiai célja a fehér utcakép megőrzése?

Figyelt kérdés

[link]


A 444-el ellentétben, szerintem ez pozitív dolog.


20 év múlva, hatalmas értéke lesz a fehér utcaképnek Európában.

Ugyanis, ami ritka, amiből kevés van, az értékes.Például, gyémánt, vagy egy Bugatti Veyron Legend Ettore.


Én is jártam már Nyugat-Európában (London), az ételeken kívül, az utcakép sem volt szép.Az angolszász építészetért rajongok, nem ezzel volt a baj.Nem éreztem, hogy Európában járok, olyan volt, mint egy másik kontinens.


Ez a "sokszínűség" az Egyesült Államokba való, nem Európába.


Európához hozzátartozik a fehér utcakép.



2016. máj. 21. 10:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%
A sokszínűség azért kell hogy mindenki egyforma legyen ne legyen öntudat el lehet nyomni a tudat közösség érzet nélküli egyéneket akiket még a családtól is megfosztanak ha kell. Mondjuk mennyit van a gyerek az iskolában mennyit van otthon abból mennyit alszik mennyit találkozik a dzüleivel vagyis az iskola neveli a gyereket. Megstűntetnek minden közösséget eltorzítják majd eltörlik a múltat egyúttal az emberek elhisznek mindent amit mondanak nekik. Mondjuk hogy kim dzson gun tól számítjuk az időt meg egyebek. Ez rlkerülhető ha vannak közösségek meg nemzetek és ismerik a múltat akkor van hova menekülni a hatalmonak meg van félnivalója a népektől eztvnem tudják elviselni.
2016. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
A migráció megakadályozása fontos dolog, sajnos ezt a dolgot a Fidesz a kicsinyes politikai céljaira használja fel.
2016. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Ha a kormánynak a fehér utcakép megőrzése a célja, akkor miért nincsenek razziák Budapesten és verik szét a nem túl fehér árusokat az aluljárókban és egyéb köztereken. (Pl. Örs vezér tere)
2016. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

Szóval az egészben az zavar téged, hogy a fidesz mondja :DD?


2022 : Megszűnt a gyermekéhezés Magyrországon, az ellenzék azonban tiltakozik, mert szerintük a saját kampánycéljaikra használják fel az ügyet.

Kérdésükre az utca embere ezt mondta : " a gyermekéhezés fel számosa fontos, de nem fogom azt mondani, hogy ez egy jó eredmény volt, mert nem akarom hogy a kormány azt mondhassa az emberek elégedettek a gyerekéhezés felszámolásával"

2016. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

# 5/5 Időpont ma 11:51


Milyen furcsa véletlen egybeesés:

[link]


:-) Söprögessél szépen előbb a saját portádon...

2016. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
15%

A PM javaslata nem a gyermekéhezés felszámolásáról, hanem ismét a számolatlan pénzöntésről szólt volna.

Ez azért nagy különbség, mert míg az egyik elmondhatja magáról, hogy eredménye van (pl felszámolta a gyermekéhezést), addig a másik annyit tud elmondani, hogy ráköltöttünk sok száz milliárdot a gyermekéhezés felszámolására.


Egyébként aki észreveszi a gerendát a szemetekben, az nem feltételül fideszes kisfiam.

2016. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
3%

"Európához hozzátartozik a fehér utcakép."


Európa eredetileg nem volt fehér, tehát akkor miért is tartozna hozzá?

2016. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

# 7/8 Időpont ma 12:21


Mondom, előbb menjél szépen a saját portádon sepregetni. Mert, hogy ha a PM-ében gerenda van, a fideszében egy fél falura elengedő faanyag. És amíg ezt nem látod, az a kínos.

2016. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
14%

Milyen saját portám?


Nem tehetek róla, hogy a beteges orbángyűlelet odáig fajult nálad, hogy aki nem ért veled egyet feltételül az az nem egyszerűen fideszes, hanem az ELLENSÉGED.

2016. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

# 10/10 Időpont ma 12:26


Miért, csak az ellenségemnek lehet saját portája, vagy mi? Arról meg nem én tehetek, hogy neked mindenki orbángyűlölő, de így reflexből. Ráadásul vityát megint te hoztad fel, nem én. Én a fideszről írtam, mint kormánypártról, a KDMP-ről, meg a Harrach rossz tanácsadó Péterről. Vagy ezzel el akarod ismerni, hogy fidesz = vitya, és akkor mégiscsak egyszemélyes államirányítás van? :-)


Ennyit arról, hogy ki a beteges. :-)

2016. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!