Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akiket felháborit az abortusz,...

Akiket felháborit az abortusz, azokat miért nem háboritja fel az, hogy embereket tesznek az utcára pusztán azért, mert sok esetben önhibájukon kivül nincs elég pénzük a rezsit kifizetni?

Figyelt kérdés
Nem álszentség az emberek hozzáállása sok mindenhez?

2016. szept. 22. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem álszentség, csupán nem gondolnak bele sokan. És azért lássuk be, hogy az abortuszhoz mint témához való hozzászóláshoz nem szükséges ismerni a társadalmi problémák széles spektrumát. Te mégis azzal próbálsz diszkreditálni embereket, hogy olyan dolgot rósz fel nekik, amikről talán nem is tudnak.
2016. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
szerintem van a két halmaznak közös metszete - azokat mindkettő felháborítja :D most jobb?
2016. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Honnan veszed, hogy akik abortuszellenesek, egyben utálják a szegényeket is? Nem lehet így általánosítani.

Ez egy eléggé barom kérdés.

2016. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindkettő felháborít, de a kettőnek más oka van, ezért más a megítélésük is.
2016. szept. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Csatlakozom a 3as és 4es válaszhoz és kiegészíteném még azzal, hogy:

az embert a legvédtelenebb állapotában ölik meg ott, ahol a legnagyobb biztonságban kéne lennie. Ők aztán nem tehetnek semmiről, csupán csak meg mertek foganni, ahogy te is tetted anno.

Mivel én egy hajléktalan apa és egy több lakást elivó, a végén szívességi lakó anya gyereke vagyok, aki viszont nagyon durva háttér mellett (ti engem is abortáltatok volna a hülye felfogásotok miatt, de én imádok élni) képes voltam iskolába járni, kapcsolatban élni, házasságot kötni, gyermeket nevelni, NEM elinni, elherdálni a pénzt, dolgozni, ezért pontosan tudom, hogy nagyon sok mindenről tehetnek ezek az emberek.

Voltam már hajléktalan szállón önkéntesnek és nálunk a gyülekezetben a szociális segítés elég komoly, nem fulladtunk ki abban, hogy néha bobunk egy tál levest azoknak, akik éheznek vagy fáznak.

De ettől függetlenül ha nem tudatosul az emberben, hogy ő iszonyú sok mindenért felelős, akkor sosem fog talpra állni.

2016. szept. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha mindenki úgy gondolkodna, ahogy az előttem szóló, akkor Magyarországon egyik eset sem következne be. Egy békés, boldog ország lenne diktátorok nélkül.
2016. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

egyetértek, 6-os - az 5 valóban nagyszerű...

jó lenne, ha többen nem álszentségeznének itt háborogva, hanem tennék, amit tudnak, és amit kell

2016. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt elítélem egyformán. Tehát nem lehet álszentséggel vádolni.
2016. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A kettő mégis hogy függ össze???? Az abortusz gyilkosság
2016. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!