Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha mindenki elmegy külföldre,...

Ha mindenki elmegy külföldre, akkor nem mindegy a népszavazás kimenetele?

Figyelt kérdés
A mindenki alatt a dolgozni vágyó fiatalokat és felnőtteket értem.

2016. okt. 1. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Tisztára elmennek. Azért drágulnak egyre jobban a lakások, még Borsodban is.
2016. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi köze ennek most ahhoz amiről beszélsz.
2016. okt. 1. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
De van, hiszen ha akkora lenne az elvándorlás, akkor csökkennének az árak.
2016. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A lakásoknál bekövetkezett drágulás elsősorban a kormányzati támogatásoknak, és azon belül is a CSOK miatti várakozásokkal magyarázható...
2016. okt. 1. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
nem mindenki akar elmenni, aki elég talpra esett, az itthon is megtud élni, és az ő gyerekeiknek a sorsa nem mindegy.
2016. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

"A lakásoknál bekövetkezett drágulás elsősorban a kormányzati támogatásoknak,"


A CSOK még sehol nem volt mikor ez beindult.

Másrészt hiába a támogatás, ha nincs rá kereslet.

Azért tudtak megdrágulni, mert van kereslet.

2016. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Minden pátosz, propaganda és vádaskodás nélkül szeretném felhívni a figyelmed arra, hogy attól, hogy neked mindegy, másnak nem feltétlenül az... ők is emberek.

Nekem fontos a hazám és a nemzetem sorsa, függetlenül attól, hogy egyesek szerint a nemzetem nem is létezik, a hazám pedig egy jelentéktelen paca a térképen. Akit ez nem érdekel, azon csak azt kérem számon, hogy próbálja elfogadni és tiszteletben tartani az én hozzáállásomat is.

2016. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
7-es. Nekem is fontos a hazám és az utódaim sorsa. De ez nem függ ettől a kamu népszavazástól. Sokkal inkább attól, hogy a Fidesz élhetetlenné teszi az országot.
2016. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Aki elég talpraesett..."


Miért? A magyar embernek nem jár a jómód? Hogy sokat keressen? Igaz ez relatív, hogy mi sok.


Én a saját diplomámmal a szomszédban 1 milliót keresnék, kettővel mellettünk pedig másfelet. Itthon meg örülök, hogy dolgozhatok a szakmámban az átlagbér másfélszereséért.


Nyilván én megyek, mert nem a túlélésért akarok játszani, nem akarok azon izgulni, hogy ha egyszerre tönkremegy x háztartási gép a lakásomban akkor miből fogom pótolni.


Kérdezem megint. A magyar embernek nem jár a jóból? Vagy csak Magyarországon nem jár a jóból...

2016. okt. 1. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!