Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért utálják az emokat ennyire?

Mért utálják az emokat ennyire?

Figyelt kérdés

Itt is meg máshol is. Jó am leszarom már megszoktam h beszólogatnak de én igy érzem jól magam :P De mért nem tuggyák az emberek ezt elfogadni? Ez is csak egy stílus olyan mint a hippik vagy a punkok vagy bármi nem kötelező senkinek csak akihez közel áll ez az életérzés az lesz emo vagy scene. Ez mért zavarja jobban az embereket mint a többi? Mért kell állandóan piszkálni a többieket a stílusa miatt? :S (főleg a szüleimnek -.-') Meg az zavar h az emberek nem is tudnak rólla semmit és úgy lenézik meg utálják csak az alapján amit hallotak :/ Közben nekem alapból nincs bajom senkivel akinek más stílusa van az a lényeg h a sajátja legyen ami illik hozzá ne pedig copyzás =)

16/F


2010. ápr. 24. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mert emósak és kész
2010. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én eddig még csak olyan emossal találkoztam, akivel semmiről nem lehetett beszélgetni. Amolyan "bamba" fajta, mintha üres lenne a feje.. :(( De biztos nem ilyenek, csak nekem ilyenekhez volt szerencsém.
2010. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért néznek le téged, mert te is csak a divat kedvéért nézel ki így. Az EMO-nak is volt valaha jelentősége.
2010. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

mert sok a sztereotípia.

egyébként van olyan még h emo? nem hiszem.. scene kinézet hozzá a (post) hardcore/screamo zene aztán ennyi :D nem nagy ügy. de semmi bajom vele nekem normális ilyen ismerőseim vannak tök jókat lehet velük hülyülni meg beszélgetni.

2010. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jó hát ha sarkitjuk akk persze mindenki a divat miatt néz ki úgy ahogy különben még mindig vászonzsákban járnánk :P A felnőttek is a divat miatt veszik fel azokat a ruhákat amiket fel vesznek. De nekem eszembe se jutott a divat hanem csak közel áll hozzám a stílus és így érzem jól magam.


Am nemtom biztos vannak köztünk is bamba emberek de kb sztem annyi lehet mint a többi ember között :D

2010. ápr. 24. 21:12
 6/15 A kérdező kommentje:

21:09


ja az eredeti emo elég kihalófélben van csak ha úgy írom ki a kérdést h scene/saucy sztem a legtöbb ember nem tuggya mi az :D Meg am is énhozzám legközelebb az eredeti emo áll, szal azért írtam ezt

2010. ápr. 24. 21:18
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Ezért biztos lefognak pontozni, de muszáj leírnom :


- annyira nagy dolog lenne kiírni azt, hogy amúgy és nem azt hogy "am"? Attól, hogy emo vagy, még magyar...


- ugyan még nem vagyok szülő és nem vagyok nagy híve annak, hogy megüssem a gyereket, mármint ha lenne, de ha csak a legkisebb jelét látnám rajta, hogy kezd emossá válni, úgy vágnám pofon, hogy a fal adná neki a másikat. Nézzen már ki embernek, vagy mi a f@szom... Legyen belőle rocker, vagy bármi, de nekem ne mondja senki, hogy ahogyan a kérdező is fogalmazott azt hiszem, hogy az "emo életérzés" normális dolog...

2010. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

- sztem ennél sokkal gázosabb a nyelvnek a csomó angol szó amit használunk, de ha ez tényleg olyan fontos akkor legyen :D amúgy amúgy amúgy amúgy amúgy amúgy amúgy amúgy amúgy amúgy amúgy amúgy


- ja a szüleim is ezt gondolják csak nemtom mért :/ és meg se próbálják megérteni h ez nem arrol szól mint amit ők hisznek

2010. ápr. 24. 21:42
 9/15 anonim válasza:
21:09 vagyok. mint mondtam vannak ilyen haverjaim akik teljesen normálisak, nincs semmi "emo életérzésük", csak a feljebb említett zenét szeretik, de nagyon. (és egy meleget se ismerek) nekem is voltak előítéleteim, aztán megismertem párat, volt aki ilyen normális volt, olyan is, akiről sült hogy pózer és afc-t hallgatott de hát istenem... szóval ha jól értettem 2007ben amerikában az utcai stílust már scene-nek hívták ami nagyon is a középosztálybeli, bandázós fiatalok stílusa amit egyszer úgy is kinőnek. 80as években meg mindenki nagy cure mániás volt. na? lett belőle nagyobb baj? nem. felőlem mindenki járkáljon úgy ahogy akar.
2010. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Én megmondom miért utálom az emókat, azért mert divattá tették ezt a szembelógó hajat, és most az a menő és akinek nem olyan van (hanem rendes haja vagy kopasz) az már nem is ember. Úgyhogy pont fordítva igaz az egész, az emóknak van egy r.hadt nagy felsőbbrendűségi tudatuk, ők különbek, ők az elit vagy nem tudom minek hiszik magukat. Ha nem így lenne akkor nem különcködnének.

Ja, arról ne is beszéljünk az emo alapból egy totálisan antiférfi dolog....az összes mai tizenéves emót beraknám fél évre a honvédséghez, kíváncsi lennék mi lenne a vége

2010. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!