Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a bolgárokat?

Figyelt kérdés
Tuladjonképpen kik ők?
2008. okt. 3. 15:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Bulgária népe.Én nem tudom, de én szeretem őket.Nyáron Bulgáriában nyaraltam és nagyon megszerettem az ottani embereket, meg a helyet.Igaz lopósak, meg maffia is van.Minket is kiraboltak.:):)De visszaszereztük a pénzt:)szerintem jófejek.
2008. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

hasonló tapasztalat. lopnak és csalnak, és pofátlanul megpróbálnak becsapni.. kb mint a magyarok a külföldiekkel (külföldi ismerőseimet idegenvezettem, azt hitték én is külföldi vagyok, és elég durván be akartak csapni mindenhol, meg magyarul szóltak be "kedves" dolgokat, gondolván, hogy nem értik úgyse.)

elítélni nem ítélem el őket, nem szeretem vagy utálom őket, semlegesek

2008. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már a Bolgárokat se? Itt tartunk?

Nekem semmi bajom velük, nem is hallottam róluk rosszat.

A magyarországon megtelepedett Bolgárok híresek a kertészeteikről! Én is bolgárkertésztől veszem a facsemetéket.

2008. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak azértkérdeztem, mert egy ismerősöm "lebolgározott" egy lopós lányt a sulinkból... és nyilvánvalóan negatív értelembe mondta
2008. okt. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!