Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SZJG! Valaki észrevette, hogy...

SZJG! Valaki észrevette, hogy tizedik osztály után eltűntek ezek a számítógépes játékok, mint pl. : Sims, TeveClub, Farmville. Stb? kíváncsi vagyok rá, hogy nektek ez mennyire tűnt fel.

Figyelt kérdés
csak értelmes válaszokat pls

2016. okt. 17. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Semennyire se tűnt fel, mert nem olvasok ilyen mocskot.
2016. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem tuntek el, biztos hogy benne voltak akkor is, max nem olyan gyakran
2016. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
9%
Én nagy könyvmoly vagyok és bármilyen könyvet el tudok olvasni de az SZJG valahogy nem köt le.Az első részen még átrágtam magam, de olyan unalmas ,hogy hihetetlen.Esküszöm ennél még a Kőszivű ember fiai is izgalmasabb:d nemtudom hogy lehet szeretni.
2016. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg Reni már kevesebb figyelmet fordít rájuk,más dolgok lettek fontosak. Továbbá akkor már összejött Cortez-zel,így borítékolható volt,hogy vele fog törődni,mintsem játékokat játsszon a laptop-ján.

2016. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval.

Illetve szerintem az is benne van, hogy Reni kezdett felnőni... :-)

2016. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!