Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más munkahelyeken is folyton...

Más munkahelyeken is folyton flörtölnek a pasik a csajokkal és kétértelmű megjegyzéseket tesznek? Családos emberekről van szó. Ez ma már a természetes?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:

sajnos igen


huszonéves diáklány vagyok,a "megnéznivaló" kategóriából...nem öltözöm direkt kihivoan,farmer+szolid felső,de egyszerűen állandóan tapadnak,pedig több helyen a fönök is rájuk szol,hogy dolgozni kell,nem engem szórakoztatni (hostesskedek)

nős férfiak,25-50közöttiek,és nem szégyellik maguka,akkor sem ha beszólok,hogy ezt otthon kellene a feleségének...

2010. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Így van!én 24F vagyok,egy szállodában dolgozom.Nálunk is ez mindennapos!Teljesen mindegy,hogy van barátja,férje oltják őket folyamatosan!Nekem már 4 éve van egy komoly kapcsolatom,és emiatt másképpen látom sztem!Az én bnőm is így kapja az ívet?lehet jobb is h nem tudom!Egy picit kedvesebb a csaj,és már vége is.Mindenki szerelmes lessz!
2010. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

első vagyok megint

szállodában dolgozom egy ideje havi 100 órát,de elképesztő hogy a vendégek is mi pofátlanok...

jön a feleségével nyaralni,és megkérdezi tőlem,hogy nincs-e kedvem munka után vele eltölteni az időt ha a feleségét befizeti pár óra szauna,masszázs és egyebekre...

undoritó...

páromnak nem is mondom,ezen aggódna szerintem állandóan...

2010. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen érzés ez egy 20-onéves lánynak? Ha folyton nyálcsorgató 40-esek kerülgetik? Hogy kéne elutasítani? Mi a véleményetek arról a lányról, aki vissza-jópofizik?
2010. ápr. 27. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:

te vagy a huszonéves lány vagy a 40es pasi felesége?


milyen érzés a huszonéves lánynak? amig nem volt párom,addignem zavart különösebben,nézzen,azért van szeme...de most már idegesitő,nézegesse otthon a feleségét...


lekoptatni hogy lehet? nem kell visszaszólni,megunják egy idő után...

2010. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
17 :15-ös vagyok!azt vettem észre,hogy azok a csajok akik "nem veszik a lapot"azokkal nem foglalkoznak.Őket elkönyvelik flegma,bunkóknak!De tényleg egy mosoly a lánytól és mindenki azt hiszi szabad préda!persze flegmának sem szabad lenni,de túl kedvesnek sem!ááá nehéz mert ha alapból kedves vagy az emberekkel akkor nem tudsz bunkózni velük!sztem 3 lépés
2010. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én az a huszonéves lány vagyok, aki nem veszi a lapot és emiatt flegma bunkónak gondolják, de van egy másik lány, aki jópofizik velük, ő pedig egyre olyanabb megjegyzéseket kap és általános rajongás övezi. Mindketten évek óta komoly kapcsolatban élünk amúgy.
2010. ápr. 27. 17:54
 8/10 anonim ***** válasza:
igen,természetes...és sztem a házasság egy nagy képmutatás mert nem a hűségről szól.ez régen is így volt,az egy más kérdés,hogy ezt ki mennyire képes ügyesen titkolni.az emberek olyan dolgokra esküsznek fel amiről fogalmuk sincs,hogy be fogják-e tudni tartani.illetve van róla sejtésük:az,hogy nem fogják betartani.
2010. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most itt nem a házasság volt a kérdés. Fogalmazhattam volna úgy is, h hosszú évek óta párkapcsolatban élő.
2010. ápr. 28. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
arra is vonatkozik.
2010. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!