Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik nézik a Való Világ 4-et...

Akik nézik a Való Világ 4-et azok miért tesznek sértő megjegyzéseket, azokat akik nem nézik?

Figyelt kérdés

Például nekem is sokan tesznek sértő megjegyzéseket, ha az mondom, hogy nem nézem. Nem tehetek róla, hogy elfoglalt vagyok (pl.: keményen tanulom kell, mert elvárják tőlem és nem akarok sok ember sorsára jutni).

16/F


2011. márc. 9. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
engem azért csesznek mert nézem.
2011. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Lehet nem azért tesznek sértő megjegyzéseket mert nem nézed a való világot, hanem mert egy sznob vagy.
2011. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sértéseket?
2011. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mert lehet, hogy olyan hangnemben mondod, mintha ez miatt felsőbrendűbb lény lennék.. sokan csinálják ezt, hogy azért meg ő nem nézi a vv-t, akkor ő már csak egy nagyon intelligens és művelt ember lehet. Lehet hogy te nem csináltad ezt, most azokról beszélek akik igen. Amúgy pl. a pszichológia tanárom is nézi, mert szerinte is érdekes hogy hogyan viselkednek egyes személyiség típusok bezárva.. tehát nem csak rossz lehet a vv..
2011. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

"Amúgy pl. a pszichológia tanárom is nézi, mert szerinte is érdekes hogy hogyan viselkednek egyes személyiség típusok bezárva.. tehát nem csak rossz lehet a vv.."


és más miért nézi szerinted, lakberendezési tippek miatt? Egyébként meg jó kifogás a szakmai érdeklődés, de semmi köze nincs a vvnek a pszichológiához. Legalábbis nem több, mintha lemenne a helyi kocsmába beszélgetni a helyi alkeszekkel. Ezt szeretem a pszichológiába, manapság mindenre ráfogják hogy tudomány. :P

2011. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem beszélj már h.lyeségeket...-.- Egyébként képzeld, vki azért nézi, mert szereti mondjuk azt a csökött agyú alekoszt vagy érdekli ahogy más balhézik..
2011. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Mert akik vv-t néznek azok primitívek és erre futja tőlük.
2011. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
na egy újabb értelmes általánosítást láttunk -.-"
2011. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!