Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szólt ma az osztályfőnököm,...

Szólt ma az osztályfőnököm, hogy bunkó, nagyképű vagyok és gyakran beszólok órán, és megjegyzéseket teszek. Miért nem tapasztalja ezt velem együtt az osztályom nagy része?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Tanároknak mindegy,milyen a mérték,ők érzékenyek a büszkeségükre,ha valamit viccesen megemlítesz!
2011. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet már megszokták és észre se veszik.
2011. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
csak így tovább... azért mert az osztályod is bunkó parasztokból áll akiknek nem tünik fel. :D
2011. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:34


Maximálisan egyetértek!

2011. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert más az értékrendetek. Ami neked/nektek még poén, az neki már esetleg sértő. Az ő gyerekkorában még kuss volt órákon, és lehet, hogy te az átlagnál (a mai átlagnál is) kommunikatívabb vagy órán. Ha ez őt zavarja, akkor az ő óráin kicsit vegyél vissza, a többin meg mehet az, amit megszoktak tőled :)
2011. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Én is... Chat modként ismerős, hogy anyáznak, és küldik el a másikat mindenfelé, amikor meg szólok, hogy tán nem kéne, akkor mindenki csodálkozik, hogy dehát nem is mondott semmi csúnyát...


Gyanítom neked, és az kedves osztálytársaidnak sem tűnik fel, hogy káromkodtok. És sajnos tényleg siralmas, milyen bunkók tudnak lenni a mai tinik... És még siralmasabb, hogy fel sem tűnik neki :S

2011. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ha zavarja, és már túl sok vagyok, akkor szóljon rám, és mondja meg más tanárnak is, mert... Van, hogy besokallok pár seggnyalótól, és teszek egy-két megjegyzést, vagy valami hasonló.
2011. febr. 22. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Tipikus hozzáállás,semmit nem tudtok a gyerekről,de már az egész osztályát kikiáltottátok "bunkónak",istenem ,de szánalmas már,mindenhol ,ez a nagy erkölcscsősz hözöngű fórumos tömeg.... 1/Voltmár olyan tanárom is,aki egy kedves viccél,kifakadt 2/voltmár olyan osztálytársam,aki a legmessze menőkig veszéllyes volt a tanárra és ,az osztályra nézve,az,hogy az osztály nem mert ellene tenni semmi(mivel megvoltak félemlítva!!!),még nem jelenti,azt ,hogy "parasztok",a tanár nem tett semmit,pedig az ő felelősége lett volna leszaladni az igazgatóhoz!! 3/Ha egy diák beszólt volna,egy ilyen elmebeteg osztálytársának az óra közben,akkor ,a ti logikátok szerint,mindkét diák hasonlóan gyökér!?


Hát gratulálok,hogy nektek minden fekete és fehér! Egy esetleges rossz viccért így lesz valaki "bunkó"!

2011. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Idézem a Kérdezőt:


"gyakran beszólok órán, és megjegyzéseket teszek"


Egyébként az iskolai órán beszólogatni (még ha valaki azt is gondolja, hogy vicces) bunkóság. Ezen kár vitáznod kedves előző.

2011. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ne lepődj meg az enyém azt mondta hogy idióta vagyok, mert nem rendesen csuktam be az ajtót -.-" nem akartam mondani neki hogy te meg egy alkoholista, mert ugyan az, én megfékezem magam néha, de vannak elég rossz tanáraink, és ez az új elektronikus napló sem tetszik nekem nagyon mert 1-esek kerülnek be a semmiért. ok nincs rá
2011. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!