Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pár osztálytárs utál de nem...

Pár osztálytárs utál de nem tudom miért!?

Figyelt kérdés
Az osztályomból pár lány utál csak azt nem tudom hogy miért de szerintem valaki mondott egy olyan dolgot rólam ami nem is igaz és tovább adták! Ugyhogy most nem tudom hogy mit tegyek.Múltkor is az volt hogy megkérdezték a padtársamat hogy oda ülne e melléjük és örömmel igent mondott és én is meg kérdeztem hogy oda ülhetek e és másodjára is meg kérdeztem akkor már a személy nevét is mondtam es utána meg kinevettek de nem értem hogy mit tettem velük hogy ezt csinálják velem.

#Segitsetek. Elsírtam magam itthon
2016. nov. 8. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni. A legtöbb embernek vannak utálói, de nem szabad, hogy emiatt gyenge legyél, inkább ők legyen, akik megerősítenek.

Egyébként meg ha ilyen piszkálódó társaságról van szó, elmondom neked, hogy az ilyeneket csak a közös ellenség tartja össze, semmi más.

2016. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!