Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » *Ülő vagy álló hely jobb a...

*Ülő vagy álló hely jobb a kocnerteken? . Légyszi az irjon aki tapasztalt ebben, és sokat volt kocnerten!

Figyelt kérdés
160 cm vagyok, 14/L Nem fognak összetaposni?
2010. ápr. 28. 19:50
 1/8 anonim válasza:

attól függ mire mész : )

ha metallicára akkor oda egyértelmű, hogy az állójegy dukál (meg szinte minden rock és metál koncira), ha meg szeléndionra arra ne is menj, amúgy oda meg az ülő, hogyha netán elalszol ne ess olyan nagyot:D

2010. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lady Gaga koncert lesz.
2010. ápr. 28. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen koncertről van szó és mi a célod (hallgatni/táncolni/tombolni/pogózni).
2010. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

19:55

Lédigagához nem értek :)

2010. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem inkább álló
2010. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Gagán állni kell és ropni a bugit :D (én is megyek)
2010. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lady Gaga koncertre azèrt nem mennèk mert nem raknèk annak a nőnek pènzt a zsebèbe...mind1

nos mivel tàncolos zenèket csinàl szerintem àllò hely jobb lenne...

2010. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vagy a szigetes a másik kérdésből.

Kizárólag álló hely, közel vagy legalábbis sokkal közelebb van a színpadhoz, mindent látsz és ott megy a buli. Ülőhelynél kicsit olyan feelingje van mintha koncert dvd-t néznél.

2010. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!