Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jobb hely Moszkva mint Magyaro...

Jobb hely Moszkva mint Magyarország?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki nem sokára oda költözünk anyukámmal és szeretném tudni mire számítsak? Kedvesebbek az emberek, elnézőbbek?Menyire libeláris ország?
2011. aug. 10. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Moszkva egy város, Magyarország egy ország, szerintem így nem lehet összehasonlítani...most hol élsz? nagyvárosban, fővárosban, falun?

sok különbség szerintem nincs, max oroszul beszélnek és szépek az épületek

2011. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
budapesten lakom 3 éve.
2011. aug. 10. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ott jobb mint itt.
2011. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
kelet...nyugat az jobb
2011. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

ma 17:19

miből gondolod,hogy ott jobb? Éltél Moszkvában?

Én igen 1 évig.

Kedves kérdező.Moszkva csodálatos város.Az eberek olyanok mint bárhol a világon.Vannak kedvesek és vannak nagyon bunkók is.Vannak akik segítőkészek,aranyosak,van aki félre lökne mert külföldi vagy.De mondj olyan helyet ahol nem ez van..

De függ hogy Moszkvában is melyik kerületben élsz.

Akárcsak Budapesten.Itt kint is voltak olyan helyek ahová csak akkor volt érdemes elmenni ha meg akartál halni.

Viszont télen sokkal hidegebb volt ott mint Pesten.Meg hát nagyon drága város.Voltaképpen mi ezért is mentünk el máshová.Sokat dolgoztunk,és semmit nem tudtunk félre tenni mert minden a szó szoros értelemben drága volt..Amikor hazamentünk pár hétre nyaralni,nekünk Budapest Moszkvához képes olcsó városnak tűnt..

Én lassan 2 éve hogy elköltöztem,de az ottani barátok ma is drágaságról beszélnek..Ez nem változott.

2011. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
javítok: emberek
2011. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
A helyedben maradnek Budapesten.Visszafogod sirni higgy nekem.
2011. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Moszkva nagyváros, szerintem ugyanolyan liberálisak ott is az emberek, mint más európai nagyvárosban, sőt...

Biztos vagyok benne, hogy ott is meg fogod találni a társaságod, igazából rajtad múlik, hogy hogyan fogod magad ott érezni...

Énis éltem egy darabig külföldön (manchesterben) és eleinte utáltam az egész várost, koszosnak és teljesen élhetetlennek találtam, az embereket pedig barátságtalannak. Aztán amikor jóba lettem néhány emberrel, megtaláltam a társaságom, volt kivel eljárogatni, onnantól egészen másképp láttam mindent. Onnantól, hogy van 1-2 barátod és rajtuk keresztül egyre többmindenkit ismersz meg az egész város barátságosnak fog tűnni...

2011. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Nagy lesz a honvagyad es Moszkva elegge messze van Budapesttöl nem tudsz majd olyan gyorsan vissza jönni.Amugy Moszkva egy szep varos de nagyon piszkos,szegeny es veszelyes hely.Es vigyazz ha oda mesz mert a tolvajok rögtön kiszurjak,hogy uj vagy ! jo utat
2011. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!