Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a negatív ebben? "Közúton...

Tom Benko kérdése:

Mi a negatív ebben? "Közúton 200-zal száguldozni nem rossz döntés, hanem felelőtlenség. "

Figyelt kérdés
Autómániás társaságban tettem egy ilyen kijelentést, azóta kapom a fröcsögést, hogy hogy lehetek ilyen negatív, de semmi érvelést erre nézve nem kaptam, magyarázatot meg végképp nem. Ellenben felajánlották, hogy megkeresnek. (Ezt mondjuk nem értem, csak élőszóban tudja elmondani? De akkor meg miért írta oda, hogy nem szeret beszélgetni?)

2016. nov. 24. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ők a szájhősök. Ha pedig valami zűr van, szemrebbenés nélkül otthagyják a szerencsétlent és ha elkapják őket, lehorgasztott fejjel bárányként viselkednek.
2016. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!