Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A liberálisok miért akarnak...

A liberálisok miért akarnak több vallás szabadsági jogot arabok számára és ezzel párhuzamosan a keresztény vallásgyakorlást korlátozni?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki belekezdene, hogy náci, stb. vagyok, megjegyzem, zsidó vagy. De tény, hogy nemzeti érzelmű és a jobb oldalt támogatom.
2016. dec. 3. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
2016. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Zsidó:D😂

Azok aztán imádják az arabokat.

Mondjuk szerintem is röhej, hogy nekünk kellene alkalmozkodni.

2016. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
*-ok -> vagyok. Az arabokkal nincs problémám, ha nem akarják az európai közösségre erőltetni őket és a kultúrájukat. Valamint nem várják el, hogy mi igazodjunk hozzájuk.
2016. dec. 3. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szó klasszikus értelmében liberális vagyok, és nem akarok az araboknak több jogot adni vallásgyakorlási téren mint bárki másnak.


De amúgy ha felhoztad, szerintem egyáltalán nem az állam dolga az egyházak istápolása pénzzel, forrásokkal, adómentességgel. Tartsák fenn a kis egyházukat a hívők a saját pénzükből, az állam meg ehhez biztosít egy jogi környezetet és csók.

2016. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akarnak?
2016. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mielőtt valaki belekezdene, hogy náci, stb. vagyok, megjegyzem, zsidó vagy."


:DDDDD


[link]

2016. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Én abszolút béke- és szabadságpárti vagyok. De a libsizést már nem tudom követni. Szerintem az lenne a legcélravezetőbb, ha minden vallás megszűnne. A keresztények is gyilkoltak annyit vallási indíttatásból, mint pl. a muszlimok. Ha nem lenne egyik sem, nem lenne ennyi gyűlölködés, ellentét és erőszak. Akkor én most libsi vagyok vagy nem? :/
2016. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"A keresztények is gyilkoltak annyit vallási indíttatásból, mint pl. a muszlimok." A középkorban. A gond az, hogy az iszlám szellemileg még mindig ott tart.
2016. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!