Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon sok 30-as és 40-es...

Vajon sok 30-as és 40-es "unatkozó" háziasszony tart tizenéves, esetleg huszonpáréves szeretőt?

Figyelt kérdés

Nézem a Született feleségek sorozatot, aztán ott van a 15-16 körüli kertészfiú, aki kezeli az asszonyt, és hát az az igazság, hogy nyilván nem pont így, de én is tudok pár olyan esetről, amikor 30-as nőnek 18-19-20 éves a titkos karbantartója a férje mellett.


sztetek sok ilyen van?


2016. dec. 17. 18:27
1 2
 1/14 Szimeon ***** válasza:
16%
Sok.
2016. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
A "Született feleségek" nem dokumentumfilm, azzal azért legyünk tisztában. Sajnos nem ismerek ilyen irányú statisztikát.
2016. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Ez szinte alap.

A nők ugyan úgy szeretik a szexet, mint a férfiak.

Ha nem jobban.

Nem fognak nélküle élni, szal...

Bár annyi, hogy inkább 20 évesekkel vannak, nem tinikkel.

2016. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ugyan kategóriaként nem dokumentumfilm, de pont a tabuk hiánya miatt mégis elég jó képet ad a valóságról sztem.

oké, legyen 20, csak egyre lejjebb tolódik tényleg ez a kor, hát manapság egy 16 éves srác is tud úgy kinézni, hogy azt hinnénk 23 ... simán. párszor már meglepődtem.

2016. dec. 17. 19:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a 16 évesen 23 évesnek kinézés inkább a romákra, vagy arabokra jellemző.Magyaroknál inkább fordítva van szerintem.
2016. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog.

Az oké, hogy sok nő csalja meg az emberét, de jellemzően korban hozzáillő férfival. Fiatallal inkább csak akkor, ha a fiatal fiú főállásban ezzel foglalkozik.

2016. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"e jellemzően korban hozzáillő férfival. Fiatallal inkább csak akkor, ha a fiatal fiú főállásban ezzel foglalkozik"


Értem, tehát akkor én js meg millió haverom is ezzel foglalkozik?

Naiv vagy, de nagyon.

2016. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hát oké ... én hiszek nektek, de mivel én ismerek több ilyen esetet is, nem teljesen értem azokat, akik ennyire bizonygatják h ilyen nincs.

Még olyan esetről is tudok (saját haverom volt), hogy olyan 17,5 éves volt és a 34-35 körüli angoltanárját kezelgette elég hosszasan. És elég kalandosan, aztán mikor vége lett a giminek, utána egy közös bulin azért csak elmondta a dolgokat, tanárnéni pedig nem is tagadta, igaz, csak őt hívták el. Gondolom kollégák előtt nem igazán vállalta volna be, hogy az egyik tanítványával kavart ...

És akkor ez csak egy eset, de fiatalabb srácról is tudok.


Aki meg írta, hogy max a romák és arabok, hát nem tudom, de néztél te szét manapság, hogy milyen egy mai tizenéves? Elismerem, nagyon vegyesek, de némelyiktől hanyatt vágod magad, annyira fejlett.

2016. dec. 18. 10:31
 9/14 anonim ***** válasza:
6%

Ezért mondom, hogy van ilyen.

Én magam meg a haverjaim vagyunk rá a példa.

A tanáros sztorit is simán el tudom hinni.

Azért, mert egy nő 40 éves nem azt jelenti, hogy nem szereti a szexet.

Tudnék mesélni, nyugi.

2016. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

örülök, hogy végre valaki olyan is elmondja a magáét, aki a valóságban él.

én azt nem értettem soha, miért gondolják, hogy egy 40 éves nőt ne tudna izgatni egy 18-19 éves fiú "hamvassága", akár konkrétan a bénázása, nagyon sokan szeretnek ám tanítónéni szerepben lenni, aztán meg nagyon sok mai 18-19 évest egyáltalán nem kell semmire tanítani, mert a 40 éves fog tanulni tőle. és ez is a realitás, igen ...

2016. dec. 19. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!