Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha tizenéves fiúk leselkednek...

Ha tizenéves fiúk leselkednek a lányok után a tusolóban, az már szexuális parafiliának számít vagy kamaszkorban ez egészséges kíváncsiság?

Figyelt kérdés

Én simán egészséges kíváncsiskodásnak tartom, de voltak itt teljesen felháborodott vélemények is :)


szal ki minek gondolja?


2016. jan. 14. 15:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
74%
Szexuális miafxom????
2016. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne parafília az, ha valaki vonzódik a másik nem saját korabeli egyedeihez?
2016. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk részéről ez teljesen egészséges kíváncsiság.

Más kérdés, hogy illetlenség is, éppen ezért jogos a lányoknak (a lányok szüleinek, tesóinak, barátjainak, tanárainak, stb.) a felháborodása.

2016. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem meg nem normális.

Tudom, hogy csak kíváncsiak, de nem hiszem, hogy erkölcsös dolog vki után leselkedni.

2016. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem parafília. Teljesen egészséges. Jogilag viszont szexuális zaklatás.
2016. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Inkább lányok után leselkedjenek, mint a fiúk után.
2016. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

öhm .. van olyan is aki a srácok után leskelődik, ezzel nincs probléma :-)


De most komolyan, akkor tehát ugyanott vagyunk, egy része szerint egészséges, másik része szerint meg felháborító. Nem jutottunk sokkal előrébb ... Egyébként néhány lány is bevallotta már nekem, h meglesett XY srácot, szal ők se szentebbek sokkal. De azért az mindenképpen túlzás, hogy szexuális zaklatás lenne, nemá ... Jó hogy nem, erőszak mindjárt, és le is csuknád őket 10 évre.

2016. jan. 14. 18:20
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Kérdető, olvass sokat, azzal fejlődik a szövegértési készséged. Az a kérdés, hogy parafília vagy beteges, teljesen független attól, hogy eekölcsileg vagy jogilag rendben volna. Ha visszaolvasol, látod, hogy ezeket legtöbben külön is tárgyalták.
2016. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

azért mégse ...


elég meredek,hogy fú de egészséges csak így tovább, de azért lecsuknak miatta. egyébként pont ez egy hatalmas hibája a magyar jognak (bár nem csak a magyarnak), hogy az egészséges cselekedetek is sokszor az álszent "erkölcsi védelem" alá esnek jogilag, amivel amúgy senkinek semmi baja nem lenne, de hát az "erkölcs" (és persze újabb hatalmas hiba, amikor az erkölcsöt kavarják a joggal, de ebbe már bele se menjünk)

2016. jan. 14. 18:40
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Neked jól esne ha meglesnének, (csak úgy kíváncsiságból)?

Szerintem Te is zaklatásnak vennéd.

2016. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!