Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elkezdenék önfejlesztő könyvek...

Elkezdenék önfejlesztő könyveket olvasni, de nemtudom mivel kezdjek. Sikerről és a sikerf eléréséről szeretnék olvasni. Tudtok ajánlani nekem valami ilyesmit?

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 15:16
 1/8 anonim válasza:
Szabó Pétert,Brian Tracyt tudom ajánlani.
2017. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. jan. 2. 16:51
 3/8 anonim válasza:

egyiket sem ajánlanám. csak ha ócska közhelyeket akarsz olvasni, vmi egyszerű elmétől.


olvass mondjuk, popper pétert. önismeretre törekedj, ne sikerre. a jó önismeret pedig magával hozza a sikert.

2017. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Igen Popper Pétert is érdemes olvasni.

Egyébként nem ócska közhelyek,nekem hatalmasat segített,minden pénzt megér a könyve.De nyilván mindig lesz ellentábor.

2017. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

kell egy biz. szint, hogy megértsük, mi az, amit úton-útfélen bárki el tud nekünk mondani (szabó péter) és mi az, amit csak egy olyan bölcs ember, aki mondjuk 100 v. 1000 évente egyszer születik (Platón, Hamvas Béla, Guénon, Goethe).


és ebben a megvilágításban talán már jobban érzékelhető, hogy igenis egy nagy büdös semmi, amit sz.p. átnyújt. egy közhelygyűjtemény. ha végigkérdezel a családodban pár eszesebb embert, ők is jobb tanácsokat adnak, mint szabó. és még pénzt sem kérnek érte.


persze mindig lesznek egyszerű emberek, akik az egyszerű jelszavaknak ülnek fel, és nem a valódi bölcseik tanait kutatják.

2017. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem azt mondom hogy Szabó Péter találta ki mindezt amiről beszél,és nem is nagy bölcs meg ilyenek hanem motivációs előadó,tehát motiválni akarja az embereket,és azok a dolgok amiket átad,amiket elmond azok ténylegesen müködnek. Én nagyon magam alatt voltam,egy évvel ezelőtt,tényleg már a vég fele gondolkodtam(19 évesen) akkor kezdtem el nézni Szabó Péter előadásait,és új értelmet nyert az életem.Ma már sokkal jobban érzem magam a bőrömben és eszem ágában nem lenne eldobni az életem.Tiszta,világos céljaim vannak és tudom h el fogom érni őket. Nekem meg még sok 10000 embernek segített már,és ő is mondta egyébként hogy ő csak tovább akarta adni azokat a dolgokat amiket Brian Tracytől tanult(akinek egyébként milliók hálások h jobbá tette az életüket) Tehát amit csak mondani akartam Szabó Péter nem egy óriási bölcs,nem egy Arisztotelész,vagy nem egy Goethe,ő egy motivációs elődadó aki embereken segít,azzal h ellátja őket jó tanácsokkal,megváltoztatja a gondolkodásmódjukat pozitiv irányba. Én őszintén egy forintot nem sajnálok tőle,megvettem már az egyik könyvét is,kb minden nap megnézek egy előadását,és minden nap érzem azt hogy jobban érzem magam a bőrömben.De mindezek ellenére el tudom fogadni az álláspontodat,mindenkinek megvan a saját szemléletmódja,nekem ez neked ez,ennyi.
2017. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 12. 19:27
 8/8 anonim válasza:

hatoska, kifogytam az érvekből.


puzsér róbert (tedd félre az előítéleteket a név hallattán) elmondja helyettem a lényeget:


[link]

2017. jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!