Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki él itt Dévaványán?...

Valaki él itt Dévaványán? Milyen? Jó város? Szereted?

Figyelt kérdés
odaszeretnék költözni :-)
2010. máj. 2. 21:51
 1/7 A kérdező kommentje:

él*

bocsánat :$

2010. máj. 2. 21:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Ványai vagyok,ha lesz munkád és van terepjáród akkor nyugodtan költözz ide (a jó kocsi az utak miatt kell linkelek egy képet:

[link]

viccet félre téve ez egy majdnem zsák település rossz infrastruktúrával,kevés munkahellyel ,az átlagosnál is gyengébb orvosokkal,sokan dolgoznak külföldön vagy ingáznak más városba.

Én a munka miatt költöztem ide 35 km-ről de nagyon fura volt,az emberek mentalitása kicsit,itt még dívik az,hogy sok gyerek van és viszonylag rossz körülmények közé is vállalnak több gyereket.kicsit pesszimista vagyok velük szemben ,szóval nem egy Las Vegas.

de olcsók a házak és nyugi van.

2010. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én mint dévaványai őslakos ajánlom hogy költözz ide.Eleve hogy nyugi cigók is kevesen vannak és nem kibirhatatlanok lehetőség az tényleg nem sok van , de az emberek kedvesek attól függ hova költözöl (bogyatelepre ne)
2010. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
56%
én szeretem Ványát. :D
2012. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
58%
Szar.
2014. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen élhető település. Munka is van aránylag. A feleségem családja idén költözött oda és már januárban kezd is egy cégnél.

Én ott nőttem fel, de ezután külföldre vetett a sors.

Nyugodt, csendes városka. Unalmas ha nem ott születtél. Nem sok roma van, de azokkal sincs túls sok gond. Tulajdonképpen régebben rosszabb volt a közbiztonság szerintem.

Szórakozási lehetőség nincs, csak kocsmák.


Jobban megéri bejárni Csabára vagy Gyulára.


Remélem segítettem a válaszommal.

2018. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tudom hogy 10 év telt el a kérdés óta.


De!

Én ott éltem 10 éves koromig, maga a hely annyira semmilyen. Anyukám nem tudott rendesen elhelyezkedni munkaügyileg, az iskola gyenge, nincs rendes bolt se. A vonatközlekedés borzasztó. Magyarán szar.

2020. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!