Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hosszú távon egy...

Szerintetek hosszú távon egy félénk, csendes embernek tényleg jobb a közösség?

Figyelt kérdés
Alapjáraton én felnőttként az vagyok.Szégyen nem szégyen.Valaki azt mondja érdemesebb egyedüli munkát választani,de sokak szerint a közösség tesz pont jót,hogy ne legyek nyuszi az emberekkel.

2017. jan. 8. 20:48
 1/2 A kérdező kommentje:

Nehezen tanultam meg kiállni magamért,még most is tanulom mindenféle gyerekkori sérelem,negatív program hatására.

Sokáig azt hittem jobb elszigetelődni,mert ,,úgysem tudom"kezelni a negatív szitukat teljesen.Pár hónapja elgondolkodtam kell a társaság,és nem elszigetelve lenni.Eddig olyannal dolgoztam egy alkesszal,aki rosszabb olyan szempontból mint én,hogy neki mindenki rossz,gexi stb.Nem szabad túl naivnak lenni,meg nagyon kitárulkozni sem,de bezárkózni sem jó.

2017. jan. 9. 06:38
 2/2 anonim válasza:
Szerintem mindenféleképpen jó a közösség. Lehet egy idő után már megszokod és bátor és beszédes ember leszel. :)
2017. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!