Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Ti mit gondolnátok egy olyan lányról aki nagyon csendes?

Figyelt kérdés

Mármint úgyértem amikor nagyobb társaságban van akkor mondjuk nem igazán szólal meg

mert nem tudja mit mondjon. Sajnos én ilyen vagyok a suliban és lehet, hogy ezért sokan lenéznek. Próbálok megváltozni de nem megy. Szerintetek baj, hogy ilyen vagyok?



2015. máj. 5. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
A suliban baj, de később már nem, bírd még ki azt a kis időt :D
2015. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Félénk, önbizalom hiányos, nem mer megszólalni, mert fél, hogy mások belekötnek a mondanivalójába.
2015. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én is kissé csöndes vagyok, az kimaradt ^^"
2015. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy végre valaki, akinek annyit beszélek, amennyit akarok (szegény) :D

Viccet félretéve én kifejezetten vonzódom a csöndes emberekhez, épp azért érdekel a véleményük, mert nem tolják az arcomba. De ez környezetfüggő, nálunk se a suliban, se a koliban nem nézik le a csöndes embereket.

2015. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. máj. 5. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

ha beszélgetési szituba kerülünk és mondjuk kérdezek pár dolgot és 1x sem kérdezel vissza,akkor otthagylak,mert azt szűrném le,hogy érdektelen vagy kuka vagy.

ezért erre figyelnék a helyedben,hogy illik visszakérdezni,érdeklődni ha ismerkedsz nem csak tőmondatban válaszolgatni.

plusz általában a kérdező irányítja a beszélgetést,ezt az előnyt sem kellene átadni állandó jelleggel.

2015. máj. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon csendes vagyok, de ha valakinek egy kicsit is megnyílok azt mondja, hogy aranyos vagyok. ^^ Nagy társaságokban meg se szólalok szinte, de ha kevesebben vagyunk, akkor jobban kibontakozok. :D

19/L

2015. máj. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!