Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismerkedés, párkapcsolati...

Ismerkedés, párkapcsolati esélyek és facebook/instagram?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


22/F vagyok.

Szerintetek a facebook vagy instagram profil milyensége mennyire folyásolja be azt, hogy egy illető mit gondol a másikról, milyennek látja őt az alapján, hogy milyen a másik facebook vagy instagram profilja?

Az elléggé nyilvánvaló, hogy az emberek kezdenek többet élni a közösségi oldalakon, mint azon kívül. Engem eddig semmi ezzel kapcsoaltos dolog nem éerdekelt. Most azonban kezdem azt érezni, hogy nagyon ez irányítsa a világot, olyanná vált mint egy második személyiség. Pl. ha találkozol egy lánnyal, ismerkedtek, beszélgettek mondjuk 1-2 orán keresztül, aztán hazamentek és mindenki kezdi nézni a másikat fb-on vagy instagramon és rögtön egy vélemény alakul ki a másikról. Ugye vannak olyan csajok és pasik akiknek nagyon jó fotóik, több száz vagy ezer lájkjaik van, sok érdekes helyen chek in-elnek stb ezért népszerűek és ha megnézni őket egy másik nemű egyén akkor már is szimpatikusnak tűnik, és ekkor még nem beszéltünk azokról akik mér picit híresebbek vagy nagyobb körökben ismert személyek. Ebből én egyenesen azt látom, hogy akinek egy ilyen profilja van annak csajoznia meg pasiznia is sokkal könnyebb, szerintetek? Én úgy látom, hogy már túl sok mindent befolyásol ez a dolog. Nem szeretek sok képet feltölteni sem fb-ra sem intagramra, és nem is foglalkoztam eddig vele, de most kezdek rájönni, hogy lehet ezeket az oldalakat is fejlesztenem kellene, ugyan úgy mint magamat, a belsőm, a külsőm stb, különben ez egy hátrányt jelent, ezért elgondolkodtam, hogy kellene jó képeket készítettnem, jó posztokat csinálnom, különben egy átlagos profil kevés képpel és lájkokkal olyan, mint egy átlagos ember, kevés értékkel, izgalommal stb. Mi a véleményetek az egészről?



2017. jan. 20. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Az, hogy kalap szar a gondolkodásod!


Divatmajom, divatbohóc, egyenmajom, egyenbohóc, ki beáll a sorba, birka vagy és ott bégetsz a többi béna között!


Hé haver!

Az élet nem azon a szájbaba..szott fészbukkon kezdődik! És nem is ott végződik!


SOHA nem voltam fent, nem is leszek azon a tetves, nyomorék oldalon! Bár tudom mi folyik ott... Undor, és hányinger az ilyen.


Akárhová megyek leszólítanak, elbeszélgetnek velem az emberek. Veled? Csinálják ezt? Na ugye!


ÉN ÉLEK! És nem OTT, FENT!


Még ilyen ótvar simogatós okostelefonom sincs b+!

2017. jan. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki/akárki sok képpel szerepel a FB-n/Instán, annak a jele, hogy azt hiszi, mindenki mást érdekel, vele mikor, mi történik.

Ugyanolyan érzelmi laposság, mint aki figyeli.

.

Ezeknek a közösségi oldalaknak az a nagy előnyük, hogy ellenőrizhetetlenek, mindenki olyannak állíthatja be magát, amilyen szeretne lenni, nem pedig az igazság bajnokai.

Etikátlan csalók.

A sok banga meg igaznak tartja és elhiszi, amit ott lát.

2017. jan. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az tényleg igaz, hogy kialakul egy vélemény bennem. De nem feltétlenül az a szükséges, hogy népszerű legyen, csak legyen egy kultúrált, karbantartott profilja. Azaz ne legyen tele naponta több poszttal, meg mindenféle hülyeséggel.
2017. jan. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!