Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy viszonyultok a higgadt, nyugodt természetű pasikhoz, ismerkedés, vagy akár párkapcsolati szinten?

Figyelt kérdés
Itt most nem a határozatlan, félénk pasikról kérdezek, hanem azokról, akik szimplán nyugodt természettel rendelkeznek. Előny, vagy legyen egy kicsit hevesebb vérmérséklete? És vajon egy ilyen férfi mellé, hasonló természetű lányt kell elképzelni? Mit gondoltok?
2016. okt. 7. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyrészről tökéletes, másrészről uncsi. Szval jó mert tuti nem verekedős, idegbeteg, és hasonló mint én. Másrészről meg lehet, hogy egy kicsit túl nyugodt, ilyen uncsi fehér ember.

De egyébként inkább legyen ilyen.

2016. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orulnek,eleg volt a dramakbol.
2016. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előny. A párom ilyen, egyébként egy magabiztos, extrovertált férfi, csak nem lehet apróságokkal felbosszantani. A munkahelyén állítólag egész nap idegbeteg mondjuk. :D De azon kívül sosem.
2016. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Like!

N

2016. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

ha a ágyban be tud vadulni az nem árt :)

de amúgy tökéletes

2016. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pont ilyen természetű barátom van.

Én pont az ellentéte vagyok: hirtelen haragú, izgága, heves. :D

Jól elvagyunk, kiegészítjük egymást.

2016. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Uaz mint a #6:)
2016. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Az én párom alapvetően nyugodt, higgadt, optimista, derűs természet, de vannak benne fortyogó energiák, viszont azt mélyről kell előhozni. Tehát feldühíteni nehéz, de akkor nagyon tud tombolni, csak egyszer láttam, azaz inkább hallottam, ijesztő volt kicsit. Az ágyban viszont mindig szenvedélyes. Ott a legmélyebb oldalát hozza elő.

Valahol kiegészítjük egymást, mert én hajlamos vagyok túlaggódni a dolgokat és hamar feladni a reményt. Sokszor meg tud nyugtatni, még ha csak ideiglenesen is.

2016. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a párom. Meg amúgy is mindig lenyűgözött ez a fajta személyiség, én összekapcsolom a férfiassággal (nem tudom, miért, apám speciel olyan volt, mint én vagyok, mindent túlpörgött, ez is vitte el szegényt), számomra nagyon vonzó egy nyugodt, amolyan "fát lehet a hátán vágni" típusú pasas. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán ne legyen szenvedélyes és ne legyenek érzései, de azért ha az alap személyiségvonása ilyen, és nehéz kihozni a sodrából, az nagyon tetszik. Talán mert én közel sem ilyen vagyok, én a magam iszonyú temperamentumával nem tudnék soha ilyen lenni.
2016. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#1: te rohadt rasszista ku.rva!!!!
2023. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!