Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki, hogy nem...

*-Emese-* kérdése:

Szerintetek is ciki, hogy nem megyek bulizni?

Figyelt kérdés

8. osztályba járok és 13 éves vagyok (áprilisban leszek 14). Nem vagyok "évvesztes", mint az osztálytársaim akik már 14, 15, 16 évesek. Az egyik néhány sráccal az osztályomból azt beszéltük, hogy mit fogunk csinálni a ballagási ünnepség után. Néhányan azt mondták, hogy el fognak menni együtt bulizni. Egyikőjük azt mondta, hogy el megy valahova.

Én viszont a családommal szeretnék lenni ők meg megkérdezték: "Te normális vagy?!"

Kicsit rosszul éreztem magam, de szerintem nem ciki. Szerintetek?



2017. jan. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közülük csak te vagy normális. 13-16 évesen piálni a ciki és a családot szégyellni. Gondolom a ballagási ajándékot, amit kap, azt nem fogja szégyellni a sok elkényeztetett, pofátlan taknyos.
2017. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Szerintem sem normális, hogy eljárnak bulizni, meg piálnak és cigiznek, de amikor mondtam, kiröhögtek. Mindegy. Nem én teszem tönkre az életem...

2017. jan. 21. 13:53
 3/5 anonim válasza:
100%
7. osztályos vagyok,és sosem akartam olyan lenni aki piál,13-14 évesen pasizik.Mindig is a családommal szeretek lenni.Az osztályból a többségnek már van pasija(12-13 évesek,ölelkeznek stb..) és ugye szerintük ez az ,,örök" szerelem.Én meg elvagyok a kutyusommal és a kisebb testvéreimmel,és 1-2 fontosabb barátnőmmel.Pasik?Ugyan már...13 évesen?
2017. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KJUsul ***** válasza:
100%

Ha ezért kiröhögnek kerüld el őket de jó messzire....


Nem valók az ilyenek semmire sem, drogosok és bűnözők lesznek, szóba se állj velük!!!!

2017. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Dorii24dorii nekem sincs pasim én is úgy vagyok vele, hogy még ráér. :D

Csak néhány haverral beszéltünk erről, mikor a többiek bent tesiztek, mi meg kimentünk az udvarra. Persze nem szöktünk el óráról a tanár mondta, óra elején, hogy ki lehet menni. :)

2017. jan. 22. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!