Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 29 évesen már ciki, ha valaki...

29 évesen már ciki, ha valaki bulizni megy?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem ciki, biztos sokan járnak. Én 25 éves vagyok, de már nem érzem magam odavalónak. Rengeteget jártam bulizni 14-20 éves korom között, minden héten kétszer-háromszor. Utána valahogy már nem volt kedvem és a barátnőim se jártak már nagyon. De szerintem nagyban számít az, hogy valaki 29 évesen néha elmegy bulizni vagy ha minden héten ott van. Ha minden héten megy az szerintem ciki. De sokan azt mondanák, hogy egyáltalán nem ciki. Én nem azt mondom, hogy aki ennyi idős ne járjon már sehova, de szerintem túlzás a heti bulizás.
2012. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyáltaln nem..50 évesen se az
2012. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szoktam látni 35 éveseket is. Nem gáz.
2012. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem ciki.. az lenne ciki ha 29 évesen még szűz lennél
2012. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagybátyám közel 70 éves, és volt, hogy betársult közénk, fiatalok közé - ő volt az egyik legnagyobb szószóló.
2012. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. A szórakozás nem korlátolt egyik korosztályra nézve sem.
2012. febr. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!