Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jobb lenne, hogyha csak...

Jobb lenne, hogyha csak egyféle nem létezne férfi és nő helyett?

Figyelt kérdés

Több kutatás is igazolja, hogy sokkal jobb lenne, hogyha csak egyféle nem létezne, egyfajta semleges nem.

Csak így tudna megvalósulni a teljes egyenlőség,egyenjogúság.


Nincs szükség megkülönböztetésekre.

Illemhelyekből,legyen csak egy közös, a piszoárokokat nyugdíjba lehetne küldeni.Nem a 21. századba valók.Egy közös, fülkékből álló illemhelység lenne.


A ruhaneműknél,kiegészítőknél meg kellene szüntetni a szeparációt.Ne legyen külön női meg férfi.

Ha egy nőnek megtetszik egy férfi ing vagy egy férfinak megtetszik egy női sál, miért ne viselhetné?Miért kellene az embereket beskatulyázni?

NIncs erre semmi szükség.


Legyen szabadság és egyenlőség.



2017. febr. 4. 19:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Gyerekek, szerintem valaki megtalálta a Tumblr weboldalt. :D


Nem tudom, hogy ezzel ki hogy van, de én nőként pont nem rég vettem két férfi pulcsit.

Mondjuk a kérdezőhöz hasonló elmebetegek tarkóját legszívesebben péklapáttal simogatnám lendületesen, szóval velem sem megy sokra.


A "több kutatást" megnézném. HA talál valamit az isten átka, akkor az tuti valami amcsi liberálegyetem begombázott, szőrös lábú feminista szociológusainak lesz a szellemi gyermeke, akik allergiásak az olyan apróságokra, mint biológia és a való élet. :D


Miért nem a 21. századba valóak a piszoárok? 2017-ben nincsenek már péniszek? Akkor tamponok se legyenek, mert azok meg a női szervekre vannak kalibrálva?


De oké toljuk neki. Na most... hiába mondanák rám azt, hogy nem nélküli paca, attól én még elég szar olajfúró munkás lennék, a havi menstruációmmal meg az alkalmatlan fizikumommal.

Nyilván a felbukkanó minták, pl. a vaginálisan megáldott állampolgárok gyerekszülési tendenciája és a pénisszel rendelkezők lényegesen nagyobb erőkifejtési képességei csak és kizárólag a véletlen művei.

2017. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy a szaporodás megváltozása az így... hogy? Csak mert a TV-ben reklámozott terhes "férfiak" valahogy mind pncival születtek, Jennifer meg Stacy meg hasonló neveken és az egész férfi dolog igencsak hormonnal való tuningolás eredménye.

A 'töke van a menyasszonynak' inverzben.

2017. febr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
11# Gratula. Annyira szépen megfogalmaztad azt amit gondolok az egészről.:))
2017. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!