Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, nem lenne jobb...

Mit gondoltok, nem lenne jobb a világ, ha megszűnnének a nemek?

Figyelt kérdés

Hatalmas feszültséget okoz, és okozott mióta létezik ember az a tény, hogy vannak férfiak és nők.


Bár minden kor közül a mai a legtoleránsabb és egyenlőbb, még mindig rengeteg konfliktus abból adódik, hogy egyik ember a másikat nem csak egyszerűen embernek tartja, hanem nőnek vagy férfinak.


Legalább a világ háromnegyedén, ahol még nem olyan fejlett a társadalom, mint Nyugaton, jelenleg is annyira el vannak nyomva a nők, mint az ókorban, és még Nyugaton is folyton molesztálásoknak, diszkriminációnak esnek áldozatul.


A férfiakat pedig kollektíven aggresszív őstulkoknak tartják, akik semmire se jók a szexen és a verekedésen kívül.


Éppezért, szerintem valamilyen androgün kultúrát kéne terjeszteni a világon, vagy legalábbis a fejlett országokban.

Az lenne a dolog célja, hogy ne legyenek sztereotipikus nőies és férfias viselkedése formák, különböző bánásmód, ruhák stb.

Az ember azon tulajdonságait helyeznék előtérbe, amik mindkét nemnél azonosak és csak az utódnemzésnél kerülne elő a férfi és nő közti különbség, mint "szükséges rossz", legalábbis amíg nem lesznek mesterséges méhek.


Mit gondoltok erről?



2016. szept. 4. 21:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy népszerű a lányoknál mi?XD
2016. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
76%
világ akkor lenne jobb ha ember eltűnne
2016. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kérdés is rég volt.
2016. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
57%
Marhaság. Nemek nélkül kihalna az emberiség. Megteheted, hogy fizikai megjelenésükben, okos sebészi trükkökkel összemosod a nemeket, de férfi és női petesejt nélkül nem jutsz semmire, kihal a faj.
2016. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy menne az utcán egy férfi és egy nő és semmiben sem tudnád megmondani, hogy melyik melyik, csak ha meztelenül látnád őket.
2016. szept. 4. 21:30
 6/41 anonim ***** válasza:
63%

Nem is tudom. Te valami perverz vagy beteg vagy?


Én szeretem a nőket, szeretem látni, hogy nők, szeretem a testüket, arcukat, illatukat, hajukat, lelküket.


Miért akarsz zombivilágot?

2016. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom láttad, hogy hiányoltam az egyik kérdésnél ezt a dolgot, ezért gyorsan kiírtál egy ilyent is. :3


Köszönöm.

2016. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
71%
Akkor hogy szaporodnánk? Osztódással?
2016. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
6-os, szóval csak azért legyenek a nők nőiesek, hogy neked élvezetet nyújtsanak? Ki is a perverz?
2016. szept. 4. 22:01
 10/41 anonim ***** válasza:
80%

"csak az utódnemzésnél kerülne elő a férfi és nő közti különbség, mint "szükséges rossz"


Kicsi a f#aszod vagy aszexszuális vagy te elme roggyant?

2016. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!