Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért néznek rám szánakozva,...

Miért néznek rám szánakozva, sajnálkozva, lenézően az emberek, ha azt mondom, büszke vagyok arra, hogy magyar lehetek és szeretem a hazámat, Magyarországot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 13:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ti nem értettétek meg. Látom kár volt feltenni a kérdést.
2010. máj. 8. 15:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Elég szomorú ez, de a magyar népnek nincs önbecsülése, nem úgy mint az angolnak. A németeknek sincs egyébként.
2010. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
írtam néhány hete egy választ,de úgylátom megsértődtek a komcsik és bejelentették!na mindegy a lényege az volt,hogy ne figyelj ezekre a piti hazaáruló szemetekre!azzal a "megkaptad haha"-val eléggé elásta magát a válaszoló,nyugodj meg!ezek úgyis megkapják a bűntetést egyszer!
2010. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
05-09 18:00 helyesbítek a válaszodon:nem mindegyiknek van önbecsülése!
2010. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem néznélek le mert szép dolog a hazaszeretet,meg ritka mint a fehér hollo. Inkább csak csudálkozva, padlóig leesett állal nagy kikerekedett szemekkel értetlenül néznék rád,mintha arra lennél büszke hogy a szépen kicsempézett mellékhelységedet bokáig elöntötte a szar. Mert ez az ország jelenleg itt tart. És lehet is látni hogy kik-mik miatt. Ez az ország halott ország,50 év mulva egy hatalmas putri gettó lesz belőle. Aki okos,az elhagyja a süllyedő hajót, mert ebből én nem látok kiutat,és még a remény, törekvés csillámai is a kanyarban sincsenek.
2010. okt. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!