Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért közösítik ki, bántják a...

Miért közösítik ki, bántják a romákat, cigányokat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%
,,...lopnak, cigiznek, lenéznek mindenkit, csúnyán beszélnek, büdösek, koszosak, a gazdagok, akik szinte semmit sem csinálnak lenézik a dolgos embereket. ..." ez igaz a magyarokra is !
2017. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 sweetchocolate ***** válasza:
100%

Mashogy tennem fel a kerdest: miert nincsenek szivesen a magyar emberek egyutt a ciganyokkal? A ciganyok altalaban nem szeretnek dolgozni, budosek, ugy viselkednek mint a csurhe, lopnak rabolnak, balheznak, belekotnek masba, megbizhatatlanok, alul iskolazottak.

Szerintem kb ezekert. Nem minden ciganyra vonatkoznak ezek, de ugy a tobbsegre szerintem igen.

2017. márc. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen lehet igaza van az elottem hozza szolonak, de figyelembe kell venni mi az oka, mi az amitol ilyenek. Lopnak? Lehet, de miert?! Nem Onmaguk szorakoztatassaert, hanem a tulelesert. Pl. egy fiatal magyar srac megeroszakolt egy nyugdijast, majd kirabolta, akkor ezek szerint minden magyar ilyen? Ja es ez biztos nem a tulleles volt a cel. Stb
2017. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

13


"Nem Onmaguk szorakoztatassaert, hanem a tulelesert"


Hazugság. Ha csak nem életmentő a fülhallgató nélküli iPhone bömböltetése a nyílt utcán.

2017. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!