Milyen Győrben élni?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam,hogy odaköltöznék,de nagyon rossz véleményeket olvastam eddig.

Tényleg olyan rossz hely?

Sok a cigó/rossz a közbiztonság?


2017. ápr. 29. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Most jót mosolyogtam. Lehet, hogy a Kossuth utcában sok cigó él, de alapból a belváros, Adyváros, Nádorváros, Marcalváros, elég jó környékek. 5 éven keresztül járkáltam ezeken a környékeken napi szinten, de semmi problémám nem volt a cigók miatt... Vannak, mint mindenhol. Szerintem egy egész nyugis város, gyalog kb mindenhova eljutsz, ha meg nem akarsz gyalogolni egész jó a tömegközlekedés. Én nagyon szerettem, most Budapesten lakom, de vágyom vissza. Remélem, kielégítő volt a válaszom.
2017. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek. Körülbelül ez jellemzi a várost. Én nem rég költöztem be. Ismertem előtte is de most,hogy itt lakom észrevehetően minden helyben van.
2017. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem Győrben élek, de munka végett minden hétköznap ott vagyok, már jó 8 éve. Szerintem nagyon szuper város, én szívesen laknék ott. Tulajdonképpen a legnyomósabb okom arra, hogy nem győri vagyok, az az ingatlanok magas ára. Persze az ingatlan árak se azért magasak, mert rossz környék lenne.
2017. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én győrbe élek 11 éve, és elég szép város.
2017. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!