Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem érdemelték meg...

Csak szerintem érdemelték meg a Tolvaj Kergetők hogy végül ellenük fordult a magyar rendőrség?

Figyelt kérdés

Volt egy rész, ahol egy laptopot hagytak a buszmegállóban. Szerintem nem kell tolvajnak lenni ahhoz, hogy valaki haza vigyen egy teljesen jó laptopot, amit az utcán talált egymagában.

Volt rajta telefonszám, amit úgy emlékszem hogy lekapartak, ez valóban nem volt helyes, sőt...azonban, ennek ellenére nem gondolom, hogy megérdemelték volna, hogy rájuk törjenek egy kamerával, úgy hogy az arcukat sem cenzúrázták ki. Nem vagyok benne biztos, de úgy emlékszem, volt hogy gyerekek is belecsúsztak a felvételbe.

Igen, megpróbálták elrejteni, de hát én is megijednék ha férfiak betörnének hozzánk kamerával.


A másik ami eszembe jutt, hogy volt egy másik olyan srác, aki nem tűnt bűnözőnek, ezért elengedték annyival, hogy hashajtót vagy mit itattak meg vele. Ehhez nincs joguk.


Szerintem a vége felé már túl sokat engedtek meg maguknak, és örülök hogy le lettek állítva.



2017. máj. 24. 15:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Ők ezzel ügyet kreáltak és provokáltak. Az lenne a tisztességes ha igazi ügyeket göngyölítenének fel és nem ők csinálnának ügyeket.

Ez olyan hogy még békés népek között is lehet háborúkat provokálni - és nagy különbség van azok között akik a háborúkat provokálják és azok között akik a békekötéseket kezdeményezik.

Nem akartam kéretlenül beleokoskodni csak a javukat akarom mert alapvetően egy jó ügyet akarnak szolgálni csak kicsit rossz útra tévedtek. Az is rossz dolog ha valakiben megvan a hajlam hogy rossz útra térjen - amit ők megmutattak - de erre mondják hogy a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

2017. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Na igen.

Vannak népek (pl. az arabok), ahol ha 1 percre otthagysz valahol valamit, akkor ellopják. És ők sem gonosz népek.

Aztán vannak népek (pl. a japánok), ahol földrengés után a romoknál nem fosztogatók voltak, hanem az oda kivezényelt rendőrnő megszoptatta az árva csecsemőket.

2017. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hiba volt elvenni a laptopot, de szerintem megérthető hogy valaki elgyengül, pláne Magyarországon. Érthető hogy bementek a laptopért, de ez azért durva. Aztán, feltöltik az internetre, hogy szerencsétlenek ne kapjanak munkát sem, ha esetleg a leendő főnök lecsekkolás közben erre bukkan a neten. Nincs munka, nincs pénz, és ilyenkor az emberek hajlamosak lopni. A gyerekben tényleg nem vagyok biztos, ne kövezzetek meg ha nem volt benne, valamiért nagyon úgy rémlik...szóval őt meg a suliban bánthatják emiatt. Nem civileket kéne bántani, akik a pillanat hevében rosszat tesznek, hanem azokat, akik ténylegesen lopni járnak.

Egyébként arra tisztán emlékszem, hogy a videó alá FreddyD is irt, hogy szerinte is túlzás volt, mert azért nehéz ennek ellen állni. nem mintha minden szavával egyet kellene érteni vagy valami, de nekem számít a véleménye mert régebben nagyon szerettem a videót.

2017. máj. 25. 13:15
 14/21 Andizsuzsi ***** válasza:
62%

"Hiba volt elvenni a laptopot, de szerintem megérthető hogy valaki elgyengül, pláne Magyarországon."


Aha. Majd ha a biciklidet elviszik a bolt elől, az autódat a házad elől, a gyerek telefonját az iskolatáskából akkor is gyere és magyarázd meg, mennyire érthető.


Amúgy nagyon rosszak az infóid. A videó sajnos már nem érhető el, de utánaolvasva kiderül, hogy a lakásba nem a Tolvajkergetők "törtek be", hanem rendőrt hívtak. (amúgy a laptop sem buszmegállóban volt, hanem egy bevásárlóközpont étkezőszintjén, de ez már részletkérdés)

2017. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem, nem arról a részről beszélek -.-"


Az autó-t felkell törni, a biciklit leláncolni. Ha azt elviszi valaki, tényleg tolvaj. Ha az utcán hagyom a biciklit, lánc nélkül, felügyelet nélkül, akkor csak magamat hibáztathatom ezért. Telefonra is vigyázni kell.

2017. máj. 25. 16:35
 16/21 Andizsuzsi ***** válasza:
78%
Mondd kérlek, hogy egy provokatív troll vagy és nem valóban úgy gondolod, hogy ami nincs lebetonozva, azt nem lopás elvinni.
2017. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező vagyok.


Újra megnéztem a tolvaj kergetőket, illetve a jegyzőkönyvet, valamint interjúkat Tomcat-el, különböző ügyekben. Azt kell hogy mondjam, félreismertem őt, és alaptopos dologban valóban tévedtem, ezért az elnézéseteket kérem.

Úgy láttam, hogy csak a balhét keresi hogy kiélje magát, de az interjúk alapján egy kimondottan intelligens embert ismertem fel benne. Többen is szó volt az akkori zsidó mennyaszonyáról, (most mindenbizonnyal a felesége) ami például erősen megváltoztatta a véleményemet róla.

A hashajtó és a Noémi ügy számomra továbbra sem elfogadható, de ez olyan dolog, amit ellehet nézni, mert rengeteget tett az országért. Még egyszer elnézést kérek, amiért elhamarkodottan ítélkeztem.

2017. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha a kérdező vagy, akkor légy szíves, a saját nevedben írj, és ne egy másik névről.

Ha meg nem vagy az, akkor ne írj a kérdező nevében.

2017. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Gondolom elvesztette a felhasználói fiókját a kérdező, tiszteletre méltó, hogy így is írt a számára tévedésnek vett üggyel kapcsolatban. :)
2017. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vagy nem ő írt, hanem valaki gondolt egyet.
2017. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!