Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem érdemelték meg...

Csak szerintem érdemelték meg a Tolvaj Kergetők hogy végül ellenük fordult a magyar rendőrség?

Figyelt kérdés

Volt egy rész, ahol egy laptopot hagytak a buszmegállóban. Szerintem nem kell tolvajnak lenni ahhoz, hogy valaki haza vigyen egy teljesen jó laptopot, amit az utcán talált egymagában.

Volt rajta telefonszám, amit úgy emlékszem hogy lekapartak, ez valóban nem volt helyes, sőt...azonban, ennek ellenére nem gondolom, hogy megérdemelték volna, hogy rájuk törjenek egy kamerával, úgy hogy az arcukat sem cenzúrázták ki. Nem vagyok benne biztos, de úgy emlékszem, volt hogy gyerekek is belecsúsztak a felvételbe.

Igen, megpróbálták elrejteni, de hát én is megijednék ha férfiak betörnének hozzánk kamerával.


A másik ami eszembe jutt, hogy volt egy másik olyan srác, aki nem tűnt bűnözőnek, ezért elengedték annyival, hogy hashajtót vagy mit itattak meg vele. Ehhez nincs joguk.


Szerintem a vége felé már túl sokat engedtek meg maguknak, és örülök hogy le lettek állítva.



2017. máj. 24. 15:53
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Én voltam, de újra lett telepítve a gépem, és sehogy sem jutott eszembe az erre használt email címem, mostanáig. Ennek ellenére mindenképpen leakartam ezt írni, mert rosszul érzem magamat amiért elhamarkodottan ítéltem. Mondhatni elég sokat megtudtam róla az interjúkat meghallgatva, illetve belenézve a Bombagyár-ba, és bár továbbra is maradtak fenntartásaim, de egyértelműen túlzás volt amit haragomban írtam.

Szóval igen, én voltam, csináltam ezért egy új felhasználót, és még egyszer elnézést kérek amiért ilyen gyerekes voltam.


19: Nagyon jól esik hogy ezt írtad, mert féltem beismerni a tévedésemet, attól tartva, hogy le leszek hurrogva.

Köszönöm szépen :)

2017. jún. 8. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!