Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van okom félni a skinhead-ektől?

Van okom félni a skinhead-ektől?

Figyelt kérdés

Fekete a haja és barna a szemem, de nem vagyok cigány. Nem merek napozni, félek hogy akkor megvernek engem. Még fehér bőrrel is félek hogy egyszer belémfognak kötni.

Ezen az sem segített, hogy ma véletlenül találtam néhány képet az egyik ilyen alja söpredékről, aki kitette facebookra, ahogy széttaposta egy macska fejét.

Régen nem volt velük bajom, mikor azt hittem, azokat a cigányokat verik, akik bántanak másokat, de rájöttem, hogy ők is annyira veszélyesek és ártalmasak. Azokat a cigányokat is bántják, akik nem tettek semmi rosszat, direkt balhéznak, erőszakosak...nem jobbak mint azok a cigányok.



2017. máj. 26. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyenlő esélyed van arra hogy akár a gyipszik vagy bárkik mások megtámadnak a földkerekségen .
2017. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a fekete haj és a barna szem nem jelent semmit, még úgy sem ha le vagy barnulva.... ezen kívül is könnyedén meg elhet állípítani hogy ki cigany és ki nem.
2017. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató
2017. máj. 27. 07:32
 4/6 anonim válasza:
28%

Aki állátokat kínoz nem jobb a' cigányoknál !

Ha nem vagy cigány és látszik is ,nem vernek meg !

Ha Dr Martens bakancsod van nem vernek meg az biztos van hajtad hozentróger is még nyugottan lendítsd meg jobb karod ahogy a' Führer szokott inteni !

Őrűlni fognak néked, nem hiszem ,hogy majd bántanak csak ne gúnyossan ! Ne felebb ők szélső jobb oldaliak !

2017. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 RASH39 ***** válasza:
30%

Utolsó!

Ne vezesd fèlre a kèrdezőt nyilastahó!

Nem azt kèrdezte,hogy fèljen e a boneheadektől!

2018. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
remélem feltünt hogy egy éves a kérdés kedves utolso...
2018. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!