Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ettől mennyire vagyok rossz...

Ettől mennyire vagyok rossz ember?

Figyelt kérdés

A településen ahol élek, kis település, itt gyűlölöm az emberek nagy részét és hajlamos vagyok gyűlölködni is. Velük szánt szándékkal udvariatlan vagyok meg barátságtalan, mert sok rosszat kaptam tőlük az elmúlt jópár évben, kikészítettek és kikészítenek most is, de nem részletezném miket csináltak.

Viszont ez sehol máshol nincs, máshol nem utálom az embereket, nem gyűlölködök, próbálok a lehető legnormálisabban, legemberibben viselkedni, és udvariasságra törekszek.


Ettől mennyire vagyok rossz ember így?


2017. jún. 4. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd meg a távolságot, de szólj hozzájuk szeretettel, így magasabb szinten fogsz állni náluk.


Általános kérdésekre sajnos csak általános választ tudok adni.

2017. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán nem rossz, hanem megkeseredett vagy. Nem tudsz elköltözni más településre?
2017. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem elköltözni
2017. jún. 4. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha te udvariatlan és gyűlölködő vagy, akkor mit vársz tőlük?

Viselkedj velük is úgy, mint máshol.

2017. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is tartsál távolságot, de ne legyél ellenséges.

Egy legyintés vagy biccentés megteszi köszönésnek, stb.

Máris normálisabb lesz a világ körülötted.

2017. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan a világ amilyennek te látod!
2017. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!