Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Május 17 -A homofóbia elleni...

Május 17 -A homofóbia elleni világnap, és nálunk ennek semmi jele se volt?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, csak olvasom a nemzetközi sajtóban a különböző országok eseményeit, hogy itt-ott szervezkedtek valamit, de nálunk még csak egyetlen hír se jött a sajtóban erről, nemhogy történt volna valami.

Civilizált országokban pedig pont azért kapott ez idén nagyobb hangsúlyt, mert sok helyen megint nagyon felerősödtek és megsokszorozódtak a gyűlölet-bűncselekmények, nem is gondoltam volna.


Hogy lehet ez? Vagy Magyarországon ezek a szervezetek is kellőképpen meg vannak félemlítve?


(nem, ez nem a gaypride, az más)


2017. jún. 11. 18:42
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
de ez miért szempont abban h utálni kell-e vagy sem a melegeket? én a kapcsolódást nem értem csak
2017. jún. 13. 20:18
 22/33 anonim ***** válasza:
49%

"A természetes"

Esetleg majd készítenek olyan szervezetet, amelyik már maga is képes a DNS variálására és a gyerekszülésre.

Onnantól már természetes is lesz.

2017. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

hát még mindig nem értem, miért lenne szempont a "természetes", na meg azért pár évtizede már eléggé az.


amúgy ez csak egy aranyos video h mennyire semlegesen is lehet kezelni egy heteró-meleg viszonyt (és sok hasonló, ennél sokkal is vannak ennél a csávónál)

https://www.youtube.com/watch?v=YJnW2El8Tso

2017. jún. 14. 08:07
 24/33 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok leszbikus, de azokra az emberekre, akik gyereknemzéssel példálóznak, rászabadítanék egy nőt, aki első randit gyereket akar a szextől.
2017. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne lett volna jele! Magyarországra hívtuk a világ legnagyobb homofób világtalálkozóját!


[link]

2017. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
36%

#25, jézusom, ez az oldal egy vicc. 😂😂😂


Teljesen elferdíti az egészet. Ez nem homofóbia, hanem kiállás a természetes családmodell mellett. Mi ezzel a probléma? Az, ha valaki hangsúlyozza a család fontosságát, miért homofób? Semmi homofóbia nincs ebben. Vicces, hogy ma már mindenkire a homofób jelzőt kell ráaggatni, akinek kicsit is konzervativabb az értékrendje.

2017. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
36%
Ja, és az Index a 444-től szerzi az infót? Ez röhely, komolyan...
2017. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
60%

Eufemizmus:


"Kiállás a természetes családmodell mellett" -magyarra fordítva harc azok ellen akik mást is természetesnek tartanak.


"A zsidókérdés végleges megoldása" - magyarul iparszerű tömeggyilkosság.


"A terület pacifikálása megelőző csapással" -magyarul fegyveres erőszakkal megszállja egy hadsereg és minden potenciális ellenállót kiiktatnak.

2017. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

jaj te ne viccelj, ilyeneknek ne írj ennyire nehéz szavakat :)

egyébként ja, de elég vicces h mennyire ki lehet forgatni mindent ...

2017. jún. 22. 16:05
 30/33 A kérdező kommentje:

és dede, van benne bőven homofóbia.

tudjátok mi a vicces? ha én egy civilizáltabb országból olvasok e témáról tanulmányokat, mindig az a végkövetkeztetés, hogy "az intelligencia hiánya", "az ismeret hiánya" stb okozza a homofóbiát, mivel racionális érveket nem lehet felsorakoztatni mellette.

na erre itt meg jönnek a konzervativizmussal és egyéb teljesen értelmetlen rizsával (ami egyébként ismét nem igaz, nézd meg a konzervatív spanyolokat stb)

2017. jún. 22. 16:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!