Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 16 eves vagyok es lany az gaz...

16 eves vagyok es lany az gaz ha nem nagyon tudok tancolni?

Figyelt kérdés

Marmint addig oke minden ember tudd csak valaki egesz jol valaki meg nem

Es igy itthon mikor csak en vagyok el tancolgatok poenbol de mikor mar mas is latt akkor mar nem is merek 😔


2017. júl. 7. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat, ha van egy kis ritmuserzeked akkor nem veszes :D
2017. júl. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok és sehogy, értsd SEHOGY nem tudok táncolni, semmiféle ritmusérzékem nincs, a sportokhoz is béna vagyok. Ez van, én mással virítok, tedd ezt te is.
2017. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, lány, és ugyanúgy vagyok, mint a második. Ezért nem is szoktam buliba járni.
2017. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, en 30 felett se tudok, es soha nem is fogok.
2017. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem gáz, én is huszonéves koromra tanultam meg táncolni vállalható szinten. :D
2017. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha van időd és bátorságod mindenképpen javaslom, mert egy óriási élmény.

Az elején érdemes eldönteni, hogy milyen személyiségnek tartod magad, mert ha nagyon domináns vagy, akkor inkább a szóló táncokat javasolom ,ahol meg tudod mutatni a tehetséged és ne kell tekintettel lenned senkire, de ha igazán sokat akarsz profitálni a táncolásból,akkor a társastáncot javasolom. Egyrészt egy másik emberrel fogsz táncolni, ami segít a kommunikáció megtanulásában, egy férfival fogsz táncolni, így sokkal könnyebben fogsz velük ismerkedni, megtanulsz bízni és együttműködni egy másik emberrel, ebből mind profitálni fogsz a későbbiekben.

Nem mellékes az sem, hogy ha van hozzá tehetséged, akkor olyan minta drog, imádni fogod, főleg azokat a táncokat ahol a partnereddel harmóniában és egységben kell táncolni. Amit kezdésnek javasolok, az 10 alaptánc, West coast swing,Salsa (kubai vagy LA), későbbiekben Argentin tangó,Sensual vagy ami éppen megtetszik.

2017. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!