Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azt hiszem biszex vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem biszex vagyok, de ahogy egy sráccal odáig jutunk, mindig elmegy a kedvem. Most akkor mi a helyzet? (22/F)

Figyelt kérdés

Csajokkal semmi gond ezen a téren, igaz az első alkalmat ott is túlizgultam, de az teljesen más volt...


Az a helyzet, hogy sokat fantáziálok pl. arról h egy srác farkát lesz*pjam, vagy hogy passzív szerepben vagyok és megdug valaki.

Az ismerkedés még teljesen rendeben van de amikor oda jutunk, hogy akkor gatya le, akkor igazából mindig elmegy a kedvem. Valahogy, olyankor már nem izgat, sőt taszít. A férfi test, meg úgy az egész dolog. Máskor meg ugye erről fantáziálok.

Nem teljesen értem, ráadásul tök kínos, kicsit úgy érzem h átvertem akivel próbálkoztam emiatt már nem is akarok ismerkedni. Ezt érti valaki? Volt már ilyen helyzetben más is? Mit tanácsolnátok, már aki vmennyire járatos a témában.


2015. dec. 20. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem csak te vagy bátortalanabb, ráadásul ez azért kicsit meredekebb, és társadalmilag kevésbé természetesnek tartott dolog, mint egy csajjal lenni. Emiatt természetes, hogy az ember kissé túlizgulja.

Meg teljesen más egy szexuális izgalomban elkövetett fantáziálás, mint élőben, valószínűleg az idegességtől kissé szexuálisan kevésbé izgatott állapotban egy merev farokba beleülni.

Én is anno paráztam, nem is keveset.

A közös maszti nem érdekel véletlenül? Az nem is annyira extrém első nekifutásra, mint mondjuk az orál. :)

2015. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pontosan így érzek én is annyi hogy én a találkozásig se megyek el mert minden oké bejövünk egymásnak de aztán mégse megy hogy végigcsináljam pedig ha ésszerűen gondolkozok nincs benne semmi rossz de tudat alatt olyan erős lehet a társadalom által belém diktált "helyes viselkedés" hogy azért megy el a kedvem, de végül is ha csak fantáziánál maradok is mindegy, csak hát éppen ki is próbálhatnám
2015. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem kérsz meg egy csajt, hogy tegyen helyre felcsatolhatóval?
2015. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3: azt már próbáltam, és jó is volt
2015. dec. 20. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utálod is magad olyankor? Ha igen akkor hasonlítunk :D

Amúgy én szívesen ismerkednék veled azzal a feltételel, hogy KOMMUNIKÁLUNK! Mivel tudom mi zajlik le benned megértem majd de cserébe te nem tűnsz el

2015. dec. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!