Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fényes nappal, utcán pisilő...

Fényes nappal, utcán pisilő 11 év körüli (roma) gyerek - szóvá kellett volna tenni?

Figyelt kérdés
Az anyja mondta neki, hogy álljon a híd és a busz megálló közti fához és nem ellenkezett, simán elővette, és akkora erővel folyt, mintha slagból jött volna, de volt WC is közelben. Miért nem inkább oda vitte? igazhogy az fizetős
2017. júl. 24. 14:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nézd nem védem őket, de a szükség nagy úr. Ha jön, akkor jön.


Én láttam öreg cigány asszonyt a '90 - es évek elején a téli Budapesten a Móricz Zsigmond körtéren egy hókupacra ráguggolni, olyan vastag sugárban pisilt mint a hüvelykujjam, csakúgy gőzölt, kamasz voltam, röhögtünk a haverokkal.


- Mit röhögtök, a rák egye ki a májatokat! - rikácsolta a kétfogú banya.

2018. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!