Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha félmeztelen nőt...

Férfiak! Ha félmeztelen nőt látnátok az utcán, melltartó nélkül, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Nemrég valaki kirakott egy ilyen kérdés,hogy a nőknek miért nem lehet félmeztelenül lenni az utcán.


Páran írták,hogy egyesek erőszakosan viselkednének.

Szerintetek egy mennyire lenne általános?


Nők is leírhatják a véleményüket.


Te hogyan reagálnál erre?


2017. aug. 3. 16:48
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
100%
Mosolyognék egyet, megnézném aztán mennénk sörözni.
2017. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
28%
Azért nem lehet, mert a női mell a szexualitás áll kapcsolatban. Ilyen egyszerű.
2017. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
28%
szólnék neki, hogy öltözzön fel, mert ez már szexuális zaklatásnak minősül :D Komolyra fordítva: én biztos szólnék, pláne, ha valami lankadt, fonnyadt vénasszony.
2017. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

Megnézném milyen a felhozatal. Felőlem bedobhatják a közösbe a csajok amijük van.... :)


Amúgy nagyon nem lenne általános mert már a strandon is ciki a monokini....

2017. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
5%

Amúgy meg szerintem legális, mert ha a strandon lehet akkor az utcán miért nem.(?) Nyilván a bugyi nem jöhet le a felsővel együtt


(bár én ez ellen sem tiltakozom...) :)

2017. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

És a strandon zavar titeket?:)


Emlékszem mikor gyerek voltam,anyámat és a női rokonaimat zavarta leginkább,ha egy nő monokinizett.


A férfiak nem jöttek tőle zavarba,inkább a nők érezték magukat furán.

2017. aug. 3. 17:06
 7/38 anonim ***** válasza:
80%
Miért zavarna? Enkem a bugyi hiánya sem zavar :)
2017. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

"Azért nem lehet, mert a női mell a szexualitás áll kapcsolatban. Ilyen egyszerű."


Miért szerinted a férfi felsőtesttől nem indulnak be?

Nekik mégis lehet.

2017. aug. 3. 17:08
 9/38 A kérdező kommentje:
Az alsónemű használatának inkább higiéniai okai vannak.
2017. aug. 3. 17:09
 10/38 anonim ***** válasza:
61%
Jaj, jönnek itt a sok "nem zavarna", de ha az utcán látnának egy csoport nyugdíjast félpucéran az éves buszkiránduláson, nem tudom, akkor is ezt mondanák-e. Nem csak fiatalok rohangálnak ám az utcán...
2017. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!