Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szeretnék segítséget kérni!...

Szeretnék segítséget kérni! 1éve készült rólam egy félmeztelen kép, pár napja újra előkerült olyan embereknél akik nem tudom h jutottak hozzá! Most fenyegetnek vele! Pl:h feltöltik különböző oldalakra ha nem teszek meg dolgokat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 12:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóban fenyegetnek? Mert ha telefonba mondja ezt, sms-ben vagy email-ben, akkor rendőrség és feljelentés. Ha nincs írott vagy hang bizonyítékod, akkor próbálj szerezni.
2013. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha fenyegettek, a fenyegetéssel együtt irány a Rendőrség.


De ilyen emberekkel én nem foglalkoznék. Töltse, a többi a Rendőrség dolga.


Zsarolóknak sose egyetlen pillanatra se engedj.

2013. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Semmit, hívd fel a szives figyelmüket a kedves zsarolóknak, hogy amit tenni készülnek az bűncselekmény, és nem neked lesz tőle rosszabb, ha megteszik, hanem nekik, neked max futó kellemetlenség, de ők akár sittre is kerülhetnek...
2013. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd magad semmiképp zsarolni! tényleg az lenne a legjobb ha fel tudnád venni amikor zsarolnak.
2013. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy félmeztelen kép nem gáz. Ne hagyd magad zsarolni ilyen hülyeségekkel, és főleg ne tegyél meg olyat amit nem akarsz.

Szard le, lehet, hogy senki meg sem nézi azt a képet, bárhova is töltik fel. A net tele van meztelen képekkel, sőt...

2013. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

ilyen semmire kellő buta ku..vák hozzám még csak nem is fognak szólni ha én nem engem, ezzel csak ti tudtok veszíteni én nem ge..nék de ha ti akartok bármikor megmondom .....nak h drága ... óra előtt írja a padra a puskákat én túlélem puskázás nélkül ti nem fogjátok nem tartanánk itt ha lenne annyi eszetek, hogy ne velem baszakodjatok ^^ a napi szaron sokan kedvelnék!



ilyen típusú fenyegetések !

2013. okt. 8. 12:37
 7/23 anonim ***** válasza:

Gyerekek...

Tehát te is bántod azt, aki úgymond zsarol téged?

2013. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

ne engedj nekik semmiképpen. ha engedsz nekik, megteszed, amit akarnak, akkor is felteszik, ha akarják. ha meg nem akarják, akkor úgyse.

fordulj a rendőrséghez, hogy zsarolnak.

ha meg tényleg felkerül valahova, röhögd ki, h csak oda van photoshopolva az arcod, aztán kész. ha látják h nem foglalkozol vele, hogy fentről röhögsz rajtuk, akkor hamar elfelejtik. :)

2013. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
amikor már mindenki előtt aláz ... visszaszólok .... de egyszer meg is pofozott az illető ... nem ütöttem vissza!
2013. okt. 8. 12:42
 10/23 anonim ***** válasza:
Pfff én meg azt hittem valami komoly. b+
2013. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!